Příspěvky uživatele - 38.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co už jste letos naštěpovali?, 17.1.2014
Omlouvám se, že jsem se nepodepsal. Kde je adresa IP...38.202, tam patří Efs. Jdu se zaregistrovat. Začíná se mi tady líbit:) Děkuji všem za poznatky a zkušenosti. Pohoda, hezký den Efs
Co už jste letos naštěpovali?, 17.1.2014
Jen připomínám, že neroubuji venku (v lednu do rozštěpu), nýbrž na asi týden předem zasazené podložky (myrobalán) do květináče doma v chodbě nebo ve sklepě (nižší než pokojová teplota, aby to tolik nespěchalo a nevysychalo. Uvidíme...)
Co už jste letos naštěpovali?, 16.1.2014
Co je zimní dormance? Znám endogenní a exogenní. V lednu už není endogenní dormance způsobena auxiny z listů a posléze gibereliny. To odeznívá. U většiny stromků končí před začátkem prosince (Barborka). Pak už je jen dormance exogenní = udržovaná... celý příspěvek >
Co už jste letos naštěpovali?, 16.1.2014 Obsahuje fotku
Rouboval jsem mirabelky na myrobalánové semenáče. Podnože 2-3 mm, rouby 1-1.5 mm. Napřed marné pokusy kopulací na stejně silné = slabé větévky podnože, potom do rozštěpu (podnož), roub rovný nebo mírně šikmý klínek a několik jich chytlo. Vzhledem k... celý příspěvek >
Co už jste letos naštěpovali?, 16.1.2014
Souhlasím, drobná zkušenost a intuice mi k tomu přikyvují. Loni jsem rouboval 5 třešní koncem února a chytlo z nich 5. Rouboval jsem i mirabelky na semenáče v květináči v teple doma a taky se několik chytlo. Tam je spíše problém v titěrnosti... celý příspěvek >
Co už jste letos naštěpovali?, 15.1.2014
Zatím jen v interiéru mirabelky na předloňské semenáče myrobalánu přesazené do květináče (po loňské zkušenosti) a tři třešně na kořenové odkopky (taky v kelímcích). Uvidíme. Venku si netroufám. Asi ještě bude zima. Pohoda, hezký den Efs
Jak očkovat ořešák?, 1.8.2012 Obsahuje fotku
Moje odpověď je asi neaktuální, nicméně někoho by mohlo zajímat, že: Včil -- koncem července 2012 po "období dešťů" (teplém a střídavě pršavém létě) jsem očkoval deset oček na kmen a větve asi -náct let starého semenáčku (kmen ve výšce očkování... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika