Metaltec-1 - přídavek k oleji



host - 4.125 (?)
13.5.2006 21:22
takhle se píše správně slovo - kvalitní, ne s Q
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
         
host - 149.133 (?), 13.5.2006 9:14

po 5 letech na pístu po celém obvodu znatelné znaky po opracování z výroby- znamená to že ty rýhy z výroby nepřekryl obrus píst.kroužky? A.Z

 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 221.60 (?), 13.5.2006 10:30
Opravdu je to viditelné, ani není nutno sundat válec, stačí výfuk a podívat se do výf. kanálu- na této straně je píst choulostivější - vzniká tu také více karbonů. jak na sacím kanálu . Mohu ukázat, nebo pro Vás bude jednodušší, když vložím fotky, ale nevím jestli to bude vidět, zkusíme to. J.S.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
J.S - (10), 13.5.2006 13:31
Nafotil jsem píst a posílám fotky, snad to bude viditelné.Fotek mám hodně, ale asi bude kontakt pomocí e-mailu vhodnější - pošlu vše naráz. J.S
PS 6400
PS 6400
r.v. 2001
r.v. 2001
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 149.133 (?), 13.5.2006 18:12

Emajl není nutný. Musíte uznat, z nezávislého pohledu, že by to stejně nebylo průkazné -to ovšem neznamená že Vám nevěřím. Jak už jsem psal pouze jsem se chtěl informovat co je to za zázrak a narazil jsem na výše uvedenou stránku, nebylo to proti nikomu namířeno, každý máme svoje názory.

Můj osobní názor je že stačí Qalitní benzín tankovaný od jedné nejmenované společnosti a Qalitní olej....... A nestřídat, jak jste psal výše.  Ale tři lidi to jsou tři názory- a někdy dokonce i více!  :-)     A.Z.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 4.125 (?), 13.5.2006 21:22
takhle se píše správně slovo - kvalitní, ne s Q
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 149.133 (?), 13.5.2006 22:28

 Hmm...- jeden chce trošku odlehčit téma......     Jo a uprostřed věty se nepíše velké písmeno -když už, tak příručka komplet.

Ale češtinářský chatt jsem tu rozjet nechtěl.  Promiňte, zvláštní humor, vím.    A.Z.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 220.253 (?), 15.5.2006 6:32
Víte, kdo se v tom vyzná, tak stejně ví, že je to těžko přesně nafotit, ale nějaká e-mailová adresa mi přišla na mobil, tak jsem těch fotek posílal víc. To stejně není podstatné, kdo nevěří ať tam...... Mějte se J.S.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
J.S - (10), 15.8.2006 19:01
Dnes jsem čistil pilu, tak jsem nafotil snad lépe co to umí - píst má po 5 letech po obvodu viditelné souvislé znaky po opracování z výroby , viděl jsem to stejně i na 115, ale tu se mi nechce rozdělávat.        
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 6.15 (?), 20.10.2006 2:51
No, jestli ty fotky jsou tak dokonale absolutně neostré jako přiložené dva snímky v příspěvku, potom jimi nelze doložit absolutně nic...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 220.253 (?), 20.10.2006 6:36

Já jsem se to pokusil nafotit, že Vám to nestačí je mě jedno, protože nemám potřebu nikoho přesvědčovat, stejně se na to přijelo podívat asi 14 lidí, kteří to chtěli vidět na vlastní oči, i to je problém, protože nemám zájem pořád dokola sundávat výfuk, jeden pán chtěl za úplatu, abych rozhodil v podstatě celou pilu, naštěstí stačil pohled do výfukového kanálu. M 1 není zázrak, ale posunuje mazací schopnosti na vyšší úroveň. Uvedl jsem to proto, že jsem dost spokojen, když pro danou věc mohu udělat maximum. Kdybych popisoval detaily co to umí, stejně by tomu většina asi neuvěřila. J.S.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika