Příspěvky uživatele - 248.95

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Japonská vrba - musí se roubovat?, 18.9.2014
Chce to zasadit silnější větvičku. O vypěstování stromkového tvaru bez roubování tady bylo vlákno.           Lída
Přezimování cibulovin v nádobě, 18.9.2014
Na takovéhle místo bych zasadila zimolez Lonicera nitida nebo L.pileata, jsou stálezelené + nějakou středně vysokou travinu (třeba Uniola latifolia) + 2 nebo 3 kvetoucí trvalky, které kvetou déle a v různou dobu, cibuloviny bych nedávala. Kvetou... celý příspěvek >
Denivky ze semene - zkoušel někdo?, 18.9.2014
Podívejte se na katalogy LukonBulbs, nabízejí denivky od 30Kč výš...  Lída
Denivky ze semene - zkoušel někdo?, 17.9.2014 Obsahuje fotku
Ze semene budete mít spíš křížence těch druhů, co máte. A asi bude dost dlouho trvat, než pokvetou. Během posledních let jsem si pár denivek pořídila, a trsy narůstají i z malých sazenic dost rychle, prakticky třetím rokem by šel keř rozdělit na tři... celý příspěvek >
Jarní cibuloviny - mohou už ven?, 17.9.2014
Zajímavé je, že modrý obyčejný modřenec raší koncem léta, ale drobnější bílý, který mám, raší vždy až na jaře, přitom kvetou zhruba ve stejnou dobu. Asi to je jiný druh, ono jich je hrozně moc, i třeba žluté. Ale nejhezčí jsou stejně ty... celý příspěvek >
Přezimování cibulovin v nádobě, 17.9.2014
Jestli těch 30cm je hloubka, tak opravdu pro tulipány a narcisy, které se sázejí do hl.20cm, to je málo. Spíš by tam šly dát třeba krokusy, talovíny, puškinie a ostatní drobné jarní cibuloviny, které se nesází tak hluboko. Sama jsem jako holka ještě... celý příspěvek >
Zpracovani sipku, 17.9.2014
Kvasinky nepoužívám, dělám ho jen tak, jak jsem popsala - šípky + vodu s cukrem. Zajímavé je, že uležením mělo i stejnou zlatou barvu             Lída
Zpracovani sipku, 16.9.2014
Já ho jednou měla "uložené" (zapomněla jsem na něj) snad 10 let, pak jsem ho vzala klukům do práce, aby určili, co to je. Většinou hádali Tokaj  ;-))    Lída
Ramtez, 16.9.2014
Na netu jsem našla jen název "Ramtes" - bezsemenná odolná odrůda, v nalezené nabídce byla pravokořenná. Americké odrůdy netrpí tolik chorobami, postřiky se používají jen minimálně.            ... celý příspěvek >
Zpracovani sipku, 16.9.2014
Ne, nepoužívá se šťáva (skoro žádná by nebyla), ale celá dužina. Momochodem, to víno je vynikající, z jedné várky šípků se dělá dvakrát. Šípky musí přejít první mráz, pak se pouze zbaví stopek a okvětí, čistit vevnitř se nemusí. Starý předpis,... celý příspěvek >
Určení rostliny, 15.9.2014
Nějaký sukulent - crassula nebo sedum nebo něco takového...  Lída
Kdy ostříhat letní jabloň?, 15.9.2014
Myslím, že paní jako nezkušená stejně bude mít s porozuměním odpovědím problém. Já jako další laik (stěnu jsem nikdy neměla) bych ostříhala v době květu nebo po odkvětu narostlé pruty tak na 15cm (asi na tři pupeny) a čekala, co to udělá, jak budou... celý příspěvek >
Jarní cibuloviny - mohou už ven?, 15.9.2014
Asi jste je zasadila moc brzy, sází se tak v říjnu...           Lída
Určení odrůdy jablka, 15.9.2014
Jak jsem psala o tom Wealthy, tak u sousedů teď právě padá... ps - jako starší strom má mírně převislou korunu.               Lída
Určení odrůdy jablka, 14.9.2014 Obsahuje fotku
Ještě jednou Wealthy na obrázku... já si u něj pamatuji právě to žíhání a bílou narůžovělou šťavnatě sladkou dužinu...   Ale jsou tady na to odborníci, třeba určí něco jiného.           ... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika