Příspěvky uživatele - 248.95

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nocenka, 24.9.2014
Ono je to skoro jedno, u mne dorůstaly 80cm oboje. Ty z hlíz byly trošku mohutnější, ale zasto uchovávání přes zimu...           Lída
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 24.9.2014
Ono záleží, jak máte kvalitní chatku. Moje dřevěná je sice dělaná  "na pero a drážku", ale jednoduchá bez zateplení, takže i okna mám obyčejná jednoduchá dřevěná, jen mám udělané panty nahoře a otevírám je dole ven, takže ani při silném dešti mi... celý příspěvek >
Jahody - hodně listů, málo plodů, 23.9.2014
Ano, však jsem psala, že jarní frigo sadba v roce výsadby (2015) moc plodit nebude, až další rok (2016). A pokud se výsadba normální sadby provede v létě 2015 do cca 10.8., bude mít paní další rok (2016) normální úrodu.  Nevím, kdy tedy sázíte... celý příspěvek >
Určení velmi chutného jablka, 23.9.2014
Jediná fotka? Zadejte si "jonamac apple" a máte jich tam přehršel...
Co mi v půdě chybí, že mi toho tolik hnije?, 23.9.2014
U nás letos ovoce také dost hnilo, hlavně jablka...           Lída
Buxus, 23.9.2014
Přelití - přeschnutí - herbicid??
Jahody - hodně listů, málo plodů, 23.9.2014
Ty skvrny na listech by nevadily, ale to není sazenice, spíš uloupnutý kousek starého keříku. To fakt vyhoďte, asi by se to ani nechytlo. Jarní frigo sadbu bych neobjednávala, stejně v roce výsadby moc neplodí. Počkala bych do léta a v červenci... celý příspěvek >
Už se ochladilo, 23.9.2014
Na ty dvě - tři noci dát domů.           Lída
Mega cibula, 22.9.2014
Aby se zpracovala, musel by udělat guláš pro regiment... Protože když ji nakrojí, tak dlouho nevydrží...  To je opravdu jen pro rekord, ale jinak k čemu??           Lída
Určení velmi chutného jablka, 22.9.2014
Pěkné jablíčko ;-))           Lída
Co je to za chorobu?, 22.9.2014
Tipla bych to na korkovitost - způsobují ji nízké teploty na počátku vývinu plodů.           Lída
Určení velmi chutného jablka, 21.9.2014
Mě ty hrboly a zelená barva připomínají Boikovo, které kdysi měl táta. Ale to moc nevoní, kdežto Jonathan má svoji specifickou vůni.  Lída
Prosím nevíte někdo název rostliny?, 21.9.2014 Obsahuje fotku
Mě zas pro změnu napadla Peperomia obtusifolia, ale ta má dužnatější listy...  Lída
Nově vysazené jahody, 20.9.2014
Vím, že koření mělce, ale vy jim na jaře nenakypříte při pletí zem? Nemyslela jsem vzít na ně motyku .           Lída
Nově vysazené jahody, 20.9.2014
Suché (ne listy s jen oschlými okraji) můžete teď i zjara. Před mrazy mezi řádky dejte kompost. Zjara, když začínají rašit nové listy uprostřed trsů, odstraníte suché a hodně oschlé listy. Zbylý kompost zjara rozhrábnete. Starší, ale zelené listy se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika