Příspěvky uživatele - 112.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 5.4.2015
U nás na Hané ráno -3st, ale zatím to nekvete, tak snad ještě zítra ráno přežijeme a pak už snad mrznout nebude, byla by to škoda...
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 5.4.2015
Tak dnes ráno u nás na Hané -3st. Tak moc nechybělo a pomrzly by i ty zavřené pupeny, podle tabulek vydrží do -4st. Ještě dvě studená rána a snad už konec...
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 4.4.2015
Vidím to zcela jasně... meruňky se ve středu rozkvetou, přilítne spousty včel a letos se dočkáme velké úrody!!! To pondělní a úterní ráno už přečkají, když jsou zavřené a neotevřely se ani dnes a to svítilo celý den Slunce. Příroda to ví, jak to... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 3.4.2015 Obsahuje fotku
Tak jsem provedl další kontrolu a zatím jsou pupeny zavřené, rozkvetlo jich jen pár, ostatní čekají. Kéž to vydrží do úterý, pak se začne pozvolna oteplovat. Ale hlásí na neděli a pondělí až -2stupně, to by měly podle mě přežít, když zůstanou... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 2.4.2015
Tak dnes jsem kontroloval meruňky a je jen pár pomalu se otevírajících květních pupenů, ale jsou to pupeny na větvičkách blízko kmene, zbytek pupenů je zavřených. Vloni jsem poprvé vyzkoušel Šittův řez a něco na tom bude, že se pupeny po tomto řezu... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 1.4.2015
S tím počasím je to špatné a nehlásí ani žádné výrazné oteplení na týden dopředu, tak snad se ty pupeny neotevřou, snad to ještě vydrží. Jsou už týden skoro stejné velikosti, ale hlavně že se neotvírají, snad míň jak -2st. nebudou.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 31.3.2015
Každým rokem je to stejné, ale letos doufám, že tomu bude jinak a špatné počasí odejde a pupeny meruněk zůstanou zavřené. Horší bude, až vysvitne Slunce a rozkvetou se naplno, pak už bude mráz pro meruňky smrtící. Teď jsem je kontroloval a jsou stále... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 31.3.2015
Tak to počasí je šílené. Květní pupeny jsou stále zavřené, tak snad se nezblázní a neotevřou se do takové zimy. Nevím jestli vydrží ještě ten týden a potom snad přijde konečně jaro.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 30.3.2015
Jakou máte kdo zkušenost s tím, do kolika stupňů vydrží květ meruňky, ať vím, kdy stříknout Championem. I když mám pupeny zavřené, ale mám obavy, že to dlouho nevydrží. Na víkend hlásí mrazíky, tak uvidíme. Už druhým rokem jsou Velikonoce chladnější... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 30.3.2015
Tak předpověď nám moc nepřeje, má být chladno a dokonce ranní mrazíky, ale pupeny jsou zatím zavřené, tak snad tomu bude tak i nadále.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 27.3.2015
Tak dnes se citelně ochladilo, to celý proces kvetení zastaví, to je dobře. Čím později pupeny rozkvetou, tím větší náděj na úrodu. Vloni vykvetly meruňky u nás 21.3. a 15.4. my zmrzly malé plůdky... tak snad se to nebude letos opakovat.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 26.3.2015
Tak u nás na Hané, 230 m.n.m., se pupeny meruněk začínají nebezpečně zvětšovat. Začínám mít obavy, že do týdne pokvetou. Kéž by to počasí ještě zastavilo, ale je tu poměrně teplo, předpověď zatím na následující týden nepřináší mrazíky, ale... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 25.3.2015
Tak zatím meruňky nekvetou a nebudou ani v nejbližším týdnu, a předpověď je dobrá. Oproti loňsku bude alespoň u nás zpoždění cca o 14 dní, tak by to snad letos mohlo vyjít!!!
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 22.3.2015
To mě nenapadlo, že ty svíce nejde koupit v malém množství a že jsou tak těžké. Zkusm to zjistit v pondělí. Pokud je neeženu, tak rozdělám podstromy oheň, i když choím do práce, tak to bude velmi těké. Mé merunky jsou zatím zařené a nejsou vidět bílé... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 22.3.2015
To já mám připravený Champion, zkoušel jsem ho už vloni a květy přežily, horší by to bylo s malými plůdky, na ty koupím protimrazové svíce. U nás to vypadá, že meruňky tak během 10 dnů rozkvetou. Vloni už 21. 3. u nás kvetly. Snad se to letos zpozdí.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika