Příspěvky uživatele - 112.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ranní mrazíky kolem 20.4.2015, 18.4.2015
No nic, já jsem už připravený, stromy mám u domu a zítra volno, takže jsem dal pod stromy na šamotové cihly takové plechy a ráno si dám budíka na 2 hodiny a potom se rozhodnu. Kdyžtak kolem 3. hod zatopím, hodím tam špalek tvrdého dřeva a půjdu spát,... celý příspěvek >
Ranní mrazíky kolem 20.4.2015, 18.4.2015
Tak nevím. U nás na Hané hlásí na zítřejší ráno až 0 st. Meruňky pomalu odkvétají, mám strach, že zase jako vždy zmrznou. Tak jestli mám pod stromy zatopit, nebo mrznout nebude???
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 17.4.2015
Tak meruňky nám pomalu odkvétají a teď ještě k tomu ten příliv studeného vzduchu od severu, dnešní noc by měla být ještě v pohodě, ale nedělní ráno bude asi mrazivé. Udělám v blízkosti stromů oheň, respektive připravím se a budu celou noc sledovat... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 16.4.2015
Mám tři meruňky a ty jsem dnes stříknul Horizonem, navečer, až byly všechny včely pryč. Ať si tu píše kdo chce, co chce, koukám jak v mém okolí odchází jedna meruňka za druhou a nestříkají ničím. A teď už děj se vůle Boží, když jsem shlédnul dnešní... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 13.4.2015
Tak nevím hlásí na zítra 1 až 3 st, snad to nebude méně, stříkat Championem v tomto počasí se stejně nedá... tak budu doufat, že to nezmrzne...
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 10.4.2015
Tak na úterní a středeční ráno předpovídají teploty kolem nuly, tak v pondělí stříknu Championem, i když dnes ráno jsem se zhrozil, bylo tu u nás na Hané jen velmi těsně nad nulou. To jsem podcenil, předpověď byla příznivá, ale tak tak..
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 10.4.2015
Nejhorší je, že když to těm sousedům řeknete, čím to je, že jejich meruňka chřadne a umírá, tak vám to nevěří a nic proti tomu neudělají.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 10.4.2015
Ta já jdu stříkat Horizonem ať je počasí jaké je. Když vidím u okolních sousedů, jak jim meruňky postupně odchází díky monilii, tak neváhám. Jdu na to, než začne foukat, nebo přiletí včelky.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 9.4.2015
Díky KUKY, stříknu to hned ráno, ještě než přiletí včelky. A to ještě nebude foukat vítr.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 9.4.2015 Obsahuje fotku
Mám dotaz. Dnes meruňka začala kvést, je rozkvetlá tak třetina květů, mám už stříkat dnes proti monilii, nebo až se rozkvetou všechny květy??? V agromanuálu píšou, že na počátku a na konci kvetení...
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 9.4.2015 Obsahuje fotku
A už je to tady, venku krásně a meruňky začaly kvést!!! A včelky mají na pilno. Tak už hlavně žádný mráz, něco mi říká, že by to letos mohlo vyjít.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 8.4.2015
Tak mrazy nás už opustili, docela se otepluje, ale meruňky stále nekvetou, ne že by mi to vadilo, čím později, tím větší náděj na úrodu. Ale o víkendu to určitě rozkvete, má být až 20 st.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 6.4.2015
Jo ty tabulky znám, jen jsem chtěl vědět jestli bylo skutečně pod -4st, když zmrzly i květní pupeny. U nás byly max -3 st. a pupeny jsou ok, tak jen jestli je to skutečně těch - 4st.???
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 6.4.2015
 kolik bylo mínus, když zmrzly i poupata???
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 5.4.2015
Ve vláknu Mráz-malé plůdky meruněk jsou dvě tabulky, koukněte na ně.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika