Příspěvky uživatele - 105.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčatová šťáva, 6.6.2016
Dnes som zariskoval a kupil v lidli pomalootackovy odstavovac-lis. Hodlam s tym robit stavu z rajcin a mozno aj ribezli. Este som to ani nerozbalil, ale mozno ini uz mate svoje skusenosti.
Produkce nutrifikačních bakterií, 6.6.2016
to su ake nutrifikacne...? Nieco s nutriami?
Skimmer pro malé jezírko, 20.5.2016
To je dost velky prietok. Ak je prevysenie minimalne, povedzme 20 cm, je mozne znizit prietok? Mam cerpadlo Shott SHP 5000 a to ma prietok 5000. Uvazujem o zapojeni skimmra
Nejchutnější rajčata, 12.5.2016
Mozno. Vobec by ma neprekvapilo, keby to bol len iny nazov urceny pre ine trhy. Plant world seed predavaju Tomatoberry F1 a Gardenberry udavaju ako dalsi nazov... "common name" tomatobomo predavaju Gardenberry F1 a pisu: Country of origin :... celý příspěvek >
Mulč z posekané trávy, 25.4.2016
ja nechqam preschnut v komposte a zmiesam so zeminou s ktorou nahrnam zemiaky
Mulč z posekané trávy, 25.4.2016
zavisi od toho kolko mate travy a kolko jahod. Ja ma jahod asi 25 a takato praca by ma vysla na 10 minut.
Kde seženu medvědí česnek?, 6.4.2016
Hlusina pri tazbe striebra a podobnych rud casto obsahuje sulfidy. A sira moze byt tym prvkom, ktory podpori sirenie medvedieho cesnaku. Predpokladam, ze charakteristicku vonu udavaju zluceniny siry, ako je tomu v pripade cibule a cesnaku.
Slimáci? Vím jak na ně, 8.2.2016
to s tou uslachtilou krvou slimakov to asi nie... to by musela byt modra Pustate do toho elektriku, slimak je dobry vodic... tak to koroduje
UV lampa a život v jezírku, 1.2.2016
S tymi rastlinami je to tak,...ak mate vela rias v lete dokazu spotrebovat CO2 z vody. Nasledne zbytkove hydrogenuhlicitany sa menia na uhlicitany, co casto vedie k enormnemu narastu pH. Hodnoty 8.5-9.0 k vecernym hodinam mozu byt celkom bezne.... celý příspěvek >
Polievanie paradajok, 28.1.2016
Ja robim ryhu siroku asi 20-30 cm medzi 2 radmi rajcin a v teplach napustam vodou. Myslim si, ze sa tym usetri, pretoze ak su rajciny zasadene hlboko... povedzme nieco viac ako na dlzku rylu, taketo zavlazenie staci na niekolko..., povedzme 5-7... celý příspěvek >
Rostlinka do jezírka, 22.1.2016
OK, ale ak je hnojivo s pomalym uvolnovanim, tak by to mohlo dobre fungovat. Skor nez sa rozpustne ziviny rozplavia, tak sa spotrebuju korenmi. Difuzia cez jemny piesok nie je tak rychla. Ak je system uzavrety nadobou a bentonitom, bude este... celý příspěvek >
Ultrazvuková čistička, 18.1.2016
Ultrazvukove cistenie "cez plast" nie je moc dobry napad. Plast ultrazvuk moc neprenasa a tlmi znacnu cast energie. Je vysoko pravdepodobne, ze by vam rozvibrovany predmet prerezal pytlik velmi rychlo.
Mala zahrada, 22.12.2015
Mne sa pacilo Arberetum u Holubu, nadhera... uz ked na nic ine, aspon na inspiraciu. Samozrejme moznost aj dobre nakupit. Je to kusocek z Ostravy a ja som tam siel omnoho dlhsiu trasu, len aby som to videl... az zo Slovenska, a vobec som... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 18.11.2015
u nas dnes pecie,...este pockam 2 tyzdne.
Kvalitni drtic vetvi, 28.10.2015
Alesi, mate pravdu, ze ked je na vetve vela drobnych konarikov, to by sa jeden zblaznil to strihat. Preto je najlepsie strihat len hrube nad 1 cm. Drobneho sa zbavite "cobydup" noznicami na zivy plot, Najlepsie su kratsie accu....nie tie dlhe 40 a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika