Příspěvky uživatele - 105.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problemy s cibulou a cesnakom, 19.6.2015
piescita je ok, ale podla mna pravidelne zavlazovanie netreba. Ani prihnojovat nie je treba, mozno len trosku siranu draselneho ku koncu a pred vysadbou kombinovaneho hnojiva, ale malicko.
Nové koupací jezírko zezelenalo - bez ryb, 10.6.2015
Pekny prispevok, rad som precital. Pozeral som novu odbornu literaturu a nasiel som 2 faktory, o ktorych nepises, resp. len okrajovo, o ktorych sa pisalo, ze su klucove. Ide o dalsie faktory, ktore vplyvaju na rovnovahu medzi rastlinami a... celý příspěvek >
Kyselina chlorovodíková, 2.6.2015
ktore, ake?
Kyselina chlorovodíková, 2.6.2015
Len poznamka. pH sa nevracia na povodnu uroven, ale pri pufracii sa meni podstatne menej, ako keby sa pridavala kyselina do destilovanej vody. pH sa meni zmenou pomeru kyseliny uhlicitej a hydrogenuhlicitanu pripadne poklesom uhlicitanu. Znizenie pH... celý příspěvek >
Skutečný průtok jezírkového čerpadla, 28.5.2015
Vyska cerpania 0.2 m... A co hovori tlakova krivka, aky ma byt prietok vo vyske 0.2 m?
Textilie pod rostliny, 7.5.2015
Nikde som cital, ze sa to neda vylucit, ale skor si myslim, ze nie. Jedine ze by folia mala nejaky sev, do ktoreho by smeroval koren. Ja nemam s tymto problem a tieto rastliny mam uz nejakych par rokov. Co sa tyka textilie, tu urcite prerastu.
Rajčata - kroucení výhonů, 7.5.2015
Moze byt aj reakcia na prehnojenie
Jak pohnojit staré stromy trávníku?, 29.4.2015
Zvacsa sa rylom da porylovat cela zahrada, len vynimocne sa zlomi, ked sa parkrat pichne do zeme. Nepomohlo by riadne zliatie vodou?
Natahovací hadice, 21.4.2015
Ja to riesim kompresorom (mam celu zavlahu), ale existuju aj vypustacie ventily. Ak mate zahradu v tom namiernejsom kopci a nechcete celu zavlahu, iba rozvod pod zemou ako jednoduchu vetvu, staci v najnizsom bode urobit nejaku sachticku na... celý příspěvek >
"Montáž" kamenné kaskády, 26.3.2015
na str.19 knihy:...neni vhodny jil ani jemny pisek....sa spavuji, znizuji pruhlednost vody a mohou poskozovat i obehove casti cerpadla...
Sterbinovy filtr, 16.3.2015
Nejake redukovadlo. Dusicnany sa redukuju len tazko. Vacsinou treba pridat nejaky cukor a tak. Jazierkova voda ma skor oxidativne vlastnosti.
Nejlepší postřik proti kadeřavosti?, 13.3.2015
Ja som pocul o jogurte a mlieko moze byt podobne. Pritomny lactobacylus moze byt ucinou bakteriou proti hubam. I ked tiez v realne vysledky moc neverim.
Sladkaja děvočka - kde sehnat semena?, 11.3.2015
My mame bejbina fantasticke, a vychvalovane ildi sice vonaju, ale chut podpriemer. Asi to bude vsetko zavisiet od miestnych podmienok, najma typ pody, hnojenie, zlozenie mikroflory atd
Sterbinovy filtr, 11.3.2015
...ja osobne na gulicky a husie krky moc neverim. Myslim si, ze ich povrch je dost maly a neviem ci to stoji za to pri tom obrovskom objeme. Naproti tomu molitan sa mi zda bit dobry nielen pre mechanicku, ale aj pre biofiltraciu. Hlavne za sitom sa... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 10.3.2015
musi to byt medium co je prepustne rovnako alebo viac ako to sito... to by nemal byt problem take najst
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika