Příspěvky uživatele - 105.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2017, 19.12.2016
A čo ak odroda Kumato má tú pre (Syngentu či aká firma to vyšľachtila) zlú vlastnosť, že presievanie Kumata konverguje to rastlín dávajúcich podobné a veľmi chutné plody, nerozoznateľné od F1?  (pre nás je to ideálny F1) Dá sa to vylúčiť z... celý příspěvek >
Kvašení ušlechtilými kvasinkami nebo nadivoko, 16.12.2016
Nie je najlepsie pouzit na rozbeh miestny burciak z miestnymi kvasinkami?
Zakalená slivovice, 14.12.2016
rovno by som skusil kokosove mlieko a malo by to aj vynimocnu vonu.
Biologická ochrana rajčat proti plísni, 1.12.2016
PP: Samozrejme postriekat u susedov s ich suhlasom. Museli by mat istu doveru... Ono skodlive spory sa siria aj od susedov. Napriklad ak ma sused zemiaky, moze to ovplyvnit pestovanie rajcin u vas. Petr: Cele to vyslo z debaty s jednym byvalym... celý příspěvek >
Biologická ochrana rajčat proti plísni, 1.12.2016
"V pude to ale muze byt dobre" O to ide, ze choroba sa dostanie na rajcinu z okolia. Ak bude zdravsie okolie, najma poda, kompost, budu aj rajciny zdravsie. Rovnako ako spory patogena sa z pody na rajcinu dostanu aj spory predatora... celý příspěvek >
Jak nadrtit listí a slabé větvičky?, 31.10.2016
Mozno ten naj model od Boschu ma snekove drviace zariadenie. Ale nech sa vyjadria majitelia. Dalsia moznost je nechat zelene vyschnut a pojde vam to ako po masle
Topení dřevem z palet, 12.10.2016
..ja by som vybavil celu rodinu aj susedov skafandrami. 
Aerifikace - kremicity piesok, 26.9.2016
Najlepsie sa pozriet po nejakom blizkom obchode - hornbach, Bau, prespor alebo cokolvek ine, kde predavaju piesok na velke mnozstva (nie v pytloch za majland). Doprava bude lacna, ak je to blizko. V prespore nabagruju minimum 500 kg akehokolvek... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 5.8.2016
Je prijemne si urobit taky koktail z viacerych typov, sladke aj vonave a kysle, duzinate aj stavnate. Z aromatickych sa tu chvalilo Ildi. Skusil som, ale nikdy mi nechutilo. Mozno nemam vhodne podmienky pre tuto sortu, alebo nepasuje mojej chuti.
Buxus - je to škůdce či choroba?, 2.8.2016
Nieco sa deje, pretoze nikdy nemali taku silu teraz v lete. Idu v troch vlnach a najsilnejsia je skoro na jar, mozno zaciatok maja. Jedine, ak ste mali prve napadnutie, ste si to vobec nevsimli - jeden ci par motylov prislo na vas plot a zniesli... celý příspěvek >
1/2" zahradni hadice, 11.7.2016
70 m je prilis vela. Urobil by som trvaly rozvod zo zakopanych PP trubiek (1 col) k rohom zahrady a poriesil nejaky vypustaci system kvoli zime.
Výroba šťávy nebo sirupu na odšťavňovacím hrnci, 27.6.2016
Med moze byt specificky pripad, ale vacsina enzymov z rastlin citlivych na teplo sa aj tak denaturuje v zaludku. Ci?
Vertikulátor X provzdušňovač?, 27.6.2016
reklamaciu neuznali... asi urceny LEN pre suche a bezprasne prostredie. Mali ste si vertikutovat obyvacku
Rajčata 2016, 17.6.2016
Nastastie sa to nerozbehlo tymto smerom, ale zaujimavy clanok je tu: EU slices up 'ugly fruit' rules
Močovina a kravský hnůj, 15.6.2016
Martin, je to v pohode, kazdy si moze zvolit sam, nemyslim, ze je tu nejaka nevrazivost. Cena hnojiva by sa mala odvijat od jednotkovej ceny zivin, pripadne od davky hnojiva na rok na urcitu plochu. Napr ak cena za kg bio hnojiva je rovnaka ako za kg... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika