Příspěvky uživatele - 223.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč mi nechytají víčka?, 8.8.2012
Dík za tuto diskuzi. Máte pravdu, že víčka koupená loni a letos mají tvrdý plech a nechytají. Jenže se nemohu dopídit ani kdo je výrobce. Dokonce jsem začala používat staré sklenice se skleněnými víčky. Tak moc děkuji za tento námět. 
Čím vylisovat sirup z rybízu?, 8.8.2012
Já mám stejný robot, vylisuji rybíz na marmeládu, pak dám převařenou vodu, nechám do druhého dne, přecedím a udělám domácí sirup.   Ručním strojkem je rybíz vylisován lépe. 
Okurkové rozjímání, 8.8.2012
Děkuji za pěkný článek. Jsem na tom podobně. Dělám to ráda, i když okurky jím hlavně čerstvé. V mikrovlnce jsem zavařovala 2 roky, je to rychlé, ale okurky jsou příliš tvrdé. Možná jsem měla mikrovlnit delší dobu. Kde se dá koupit znojemský macerát a... celý příspěvek >
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 7.8.2012
Ani se nedivím, jsem na tom podobně, ale nemám macerát. Dá se koupit v nějakém obchodě, nebo musím objednávat. Pořád sklízím, ale díky za to. Pak budu zase rozdávat. Chtěla bych mít okurky co nejlepší, tak musím sehnat macerát. Pošlete foto té Vaší... celý příspěvek >
Problem s Dolmar 340, 4.8.2012
Děkuji Vám za odpověď. P
Problem s Dolmar 340, 4.8.2012
Pane J.S., prosím vás, do sekačky Dolmar jsem použil olej Mogul Alfa.Který olej je kvalitnější? Mogul Alfa SAE 30 API SJ / CF nebo Mogul Alfa 4T SAE 10W-30 API SL / CF. Děkuji P.
Papriky - Jaká choroba?, 7.7.2012
Děkuji za tip, vypadá to opravdu jako ten roztoč. Alespon příznaky tomu nasvědčují. Uvidí se, jestli něco pomůže. Listy jsou zcela tmavě zelené, jak na fotografii.
Papriky - Jaká choroba?, 4.7.2012 Obsahuje fotku
ještě jedna fotka
Papriky - Jaká choroba?, 4.7.2012 Obsahuje fotku
Mám problémy s paprikami, zezáčku růstu normální, ale počase začalo kroucení listů jakoby byly spálené, plody které vyrostou do malé velikosti odejdou, nevím čím to může být. Pěstuji je ve skleníku, okna jsou zastíněné zelenou sítí, proti přímému... celý příspěvek >
Dolamar-Sachs 100 - volnoběh, 8.3.2012
Jednoznačně gufera, netěsní a přisává se do klikové komory vzduch ale studené to šlape protože to přisávání falešného vzduchu chvíli funguje podobně jak sytič. Jakmile se to ale zahřeje tak to nejde do otýček a chcípe. Vyměnit gufera a nejlíp i... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac 947, 8.3.2012
Mám taky OM 947 ale ty šrouby tam nemám v plastu ale je to nějaká hliníková slitina a v technické dokumentaci se píše že kartery jsou kovové tak nevím, mám rok výroby 2006. Milan
Kosačka Stiga alebo GTM, 13.8.2011 Obsahuje fotku
Tak jsem řešil také podbné dilema, jen jsem měl ve výběru ještě značky Hecht a Alko a nakonec při reálné obhlídce vybraných modelů zvítězil model GTM 500 SP1 SC H. Takže už je doma a zatím (v provozu přesně 30 h) max. spokojenost. Jediné drobnost je... celý příspěvek >
Menší dřevěná udírna, 8.5.2011
Dobrý den, chtěl bych poradot. Čím by bylo nejlepší natřít vnějšek udírny? Dík všem za odpovědi.
Hydropřevodovka po zahřátí nejede, 28.4.2011
Zdravím. Prosím o radu. Mám starší zahradní traktor Starjet 102 a po zahřátí hydropřevodovky začne být hlučná a přestane táhnout.Po zchladnutí to zase chvilku jede.Dá se s tím něco dělat. Poraďte. Díky Franta
Je možné ostříhat růže až na jaře?, 20.3.2011
Dobry den, potřebovala bych poradit, neb jsem zahradkar-zacatecnik, a mam cely zahonek ruzi, ktere jsem nestihla na podzim ostrihat. Je mozne je ostrihat az ted na jare? Dekuji.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika