Příspěvky uživatele - 142.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 9.1.2014
Tomu rozumím. Jenže past je vsazena do chodbičky celkem těsně. Aby mohl krtek nacpat hlínu do tý trubky (těla pasti), tak k ní musí přilézt. A tam už by ho to mělo chytit. Ale toorie je od praxe někdy na míle vzdálená... Ještě zkusím tu past Super... celý příspěvek >
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 9.1.2014 Obsahuje fotku
No koukám, že past je obdoba německé výbušné pasti Kieferle W2. S tím, že tato česká past (říkejme ji třeba Rogalo) je na silnější - delší náboje 9x27, zatímco německá na kratší náboje 9x17. Zajímalo by mě, zda někdo již může porovnat tyto dvě... celý příspěvek >
Zahradní traktor Castel Garden XT190, XT220, 27.11.2013
Sekat zahradním traktorem 10-ti stupňový svah se po vrstevnici opravdu bát nemusíte. Pokud se bojíte, tak jezděte po spádnici (z kopce a do kopce). Já jezdím po vrstevnici 15-ti stupňový i více. Každopádně zkoušet opatrně a pomalu. Ten 15-ti stupňový... celý příspěvek >
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 19.11.2013
Po dýmovnici rok klid, no to by bylo super! Opravdu ROK dají pokoj? A sirné knoty co používají včelaři by nefungovaly? Jsou levné.
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 19.11.2013
Tak jsem prolítnul diskusi a nějak se v tom motám. Co je to tedy za vápno? Asi normální nehašené hrudové vápno. Nebo se pletu? Ještě k bouchací pasti Kieferle W2. Nemá někdo zkušenost, aby porovnal W2 se Swiss pastí na hraboše či s klasickou... celý příspěvek >
Zazimování motoru zahradního traktoru, 18.11.2013
Dobrý den, jaké úkony provádíte na motoru zahradního traktoru před jeho uložením na zimu? Měníte olej po sezóně nebo až před sezónou? Stříkáte olej do válce? Vypouštíte (vyjezdíte) palivo či naopak dotankujete plnou... celý příspěvek >
Zjištění otáček motoru, 6.11.2013
Tak jsem se dnes bavil s prodejcem vari o tom otáčkoměru Vari Power Meter a ten mi řekl, že už ho vůbec nenabízí, protože na ten výrobek bylo vždy hodně reklamcí - je poruchový. Nevím, možná nevydržel ty vibrace, pokud je trvale přidělaný na traktoru... celý příspěvek >
Zjištění otáček motoru, 4.11.2013
Super, budeme se těšit na výsledek a porovnání s otáčkoměrem. A i na to jak jste to měřil (kolik a jaké závity apod.)
Zjištění otáček motoru, 4.11.2013
Díky moc pane, že jste to zkusil v praxi!!! Vím, že to není idealní, ale jak jste prokázal funguje to. A o to šlo.  V jednoduchosti je krása.  A pokud chce někdo kupovat multimetr, tak s měřením frekvence...
Zjištění otáček motoru, 1.11.2013
Jistě, ale my hledáme jednoduchý a levný způsob změřní si otáček doma. A psát sem, že to chce komparátor, čítač... je blbost. Takže pokud víte, tak poraďte.
Zjištění otáček motoru, 1.11.2013
Ten otáčkoměr vari za cca 1000,- Kč je dobrý ale drahý. Nešlo by měřit otáčky multimetrem, co umí měřit frekvenci? Digi multimetr je levnější a lze ho využít i jinak. Já mám bohužel multimetr bez měření frekvence. Prosím, abyste to někdo zkusili,... celý příspěvek >
Zahradní traktor XDC 140HD", 21.10.2013
Tak jsem sekal s XDC 140HD o víkendu. No spíš než sekal jsem sbíral listí. Seče i sbírá to dobře, byl jsem příjemně překvapen. Za ty prachy (v akci 44200,-Kč) super traktor! Neustále mě pozitivně překvapuje. Jen bych doporučil kola hodně málo... celý příspěvek >
Zahradní traktor XDC 140HD", 27.8.2013
Pokud neplánujete tahat za traktůrkem přívěs (hlavně do kopce) tak je to hydro bez problémů. Mechanická převodovka jo o ničem  - pořád řadíte a řadíte a ve výsledku to strašně zdržuje.
Zahradní traktor XDC 140HD", 23.8.2013
Prosím trošku konkrétněji, ať se můžem poučit, pobrečet či zasmát. Díky.
Zahradní traktor Castel Garden XT190, XT220, 19.8.2013
Jasně, a nebo třeba traktor Iseki či Etesia za 500000,- by byly také lepší... Pánové má to smysl? Vždyť většiné z nás ten traktor za 45000,- stačí!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika