Příspěvky uživatele - 142.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktor - rozprostření posečené trávy - deflektor, 6.1.2015
Dobrý den, vím, že toto fórum čtou šikovní kutilové i praktici. Proto bych chtěl prodiskutovat následující věc. Seču zahradním traktorem trávu tak max 1x za 3 až 4 týdny. Nemám moc času a nepotřebuji anglický trávník. Trávu nesbírám, protože... celý příspěvek >
Volba mezi traktory - Husqvarna CTH 126 nebo Stiga 3084 H, 1.12.2014 Obsahuje fotku
Souhlasím se Standem!! I když stroj s čelním sečením nemám. A to zdůvodu nemožnosti sběru do koše! Kdo na podzim hrabe listí tak ví o čem mluvím... Vím že existují i stroje s čelním sečením a možností sběru do koše, ale to jsou veliké profi... celý příspěvek >
Jak sundat plechové víko (klobouk) hlavy válce, 28.11.2014
Děkuji za vysvětlení. Jsem odkojen nastavováním ventilů ve starých škodovkách. Tak jsem si myslel, že zkontrolovat ventily po 2 - 3 sezonách nebude naškodu. Ale jestli je to jak říkáte tak se na to vykašlu. Motor jiné problémy nemá. Je pravda že... celý příspěvek >
Jak sundat plechové víko (klobouk) hlavy válce, 27.11.2014 Obsahuje fotku
Ještě doplním obrázek...
Jak sundat plechové víko (klobouk) hlavy válce, 27.11.2014
Motor Briggs Stratton 3130. Chci nastavit vůli ventilů a plechové víko (klobouk) hlavy válce nejde dolů. Nechci to moc poničit, takže zatím pracuji bez většího násilí. Lehké páčení a klepání moc nepomáhá. 4 šroby jsem samozřejmě vytočil. Jak na... celý příspěvek >
Zahradní traktor Castel Garden XT190, XT220, 8.7.2014
Co je to tam za pletivo pod tou nově naveženou hlínou? Jakou má funkci? Snad proti krtkům? Díky.
Udržba hydro převodovky u traktůrka, 3.6.2014
Mám převodovku Hydrogear T2. Olej je 1mm pod minimem, než udává výrobce. Výrobce udává že hladina má být 0,5 až 1,25 palce od horní hrany nalévacího otvoru (t.j. 1,3 až 3,2 cm). V převodovce chybí k max cca 0,1 litru oleje (celkem po max je 2,155... celý příspěvek >
Stiga estate 3084 HST - motor BS žere olej, 27.5.2014
Jak píše pán přede mnou - prostě smůla. Těch motorů běhá po světě mraky pod hodně značkama výrobců zahr. techniky. Já taky jeden "trápím" v kopcovitém terénu a pohoda... Co se mi však moc nelíbí je zapnutí sytiče až po dání plného plynu (vše v... celý příspěvek >
Husqvarna 560, 7.5.2014
Jen poznámku k tomu co tu někdo psal, že 100oktanový benzín hoří pomaaleji. To je hloupost. Platí pouze čím více oktanů, tím větší odolnost proti samozápalům. A tak může mít motor vyšší kompresní poměr. Pokud použiji víceoktanový benzín v motoru, kde... celý příspěvek >
Čištění trávních traktorů, 15.4.2014
Nechytejte mě za sovo. KAŽDÝ traktor či sekačka se zašpiní a prach a tráva  (zejména suchá v podletí) se dostane téměř všude. Na značce nezáleží. Možná jsem v údržbě pečlivější než vy, ale odstranit tyto nečistoty je dobré. Třeba i... celý příspěvek >
Čištění trávních traktorů, 15.4.2014
Dobrý den, oživím staré téma. Letos jsme začali se sečením trávy trochu dříve. Zahradní traktor výrazně zkrátí čas sečení, ale na čištění je náročnější než sekačka. Chtěl bych se vás zeptat, jak čistíte zahradní traktor. A teď nemyslím... celý příspěvek >
Nabíječka baterie zahradního traktoru, 17.3.2014
Když je něco z Číny, tak to neznamená, že je to špatné. Castel Garden si v Číně nechavá dělat i celé zahradní traktory!
Nabíječka baterie zahradního traktoru, 13.3.2014
Děkuji za názor. Já si myslím, že je to jednoduchá čínská nabíječka, která to do baterky rve 48 hod (bez ohledu na její stav nabití) a pak se přepne do udržovacího režimu. Pracuje v režimu konstantního napětí. Když klesne proud pod určitou úroveň tak... celý příspěvek >
Nabíječka baterie zahradního traktoru, 11.3.2014 Obsahuje fotku
Koupil jsem zahradní traktor a k němu ostal nabíječku baterie (viz přiložený soubor).  Vždy když připojím nabíječ k baterii, tak svítí kontrolka 4 (zelená - síť) a kontrolka 5 (žlutá - nabíjení). Nabíjení trvá zpravidla 2 až 6 hodin a pak žlutá... celý příspěvek >
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 9.1.2014
Já myslím, že když prolézá stávající chodby, tak žádnou hlínu před sebou netlačí.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika