Příspěvky uživatele - 142.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mulčovací sekačka, 10.6.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, jaké máte zkušenosti s prací jednoúčelových mulčovacích sekaček (např. Honda HRS 536 SD, nebo Stiga Multiclip Pro 53 S Svan či další). Nejde mi o anglický trávník, ale o to trávu s co nejmenší námahou "zlikvidovat". Honí se mi hlavou... celý příspěvek >
Odolná sekačka 4x4 do náročného terénu, 5.6.2013
Pokud Al-ko tak jen sekačku AL-KO Powerline 5300 BRV, ale na vlastní kůži ji vyzkoušenou nemám. Jinak souhlas, že sekačka Viking je perfektní, jen by mohla mít taky variabilní pojezd od nulové rychlosti! Jako Honda, která je taky výborná.
Odolná sekačka 4x4 do náročného terénu, 5.6.2013
Jen jestli si nepletete 3,5 tis m2 s 35 tis m2. 35000 m2 je 3,5 hektaru!! Usuzuji z doby sečení 6hodin. Tom uby odpovídalo těch 3,5 tis m2. Jesli však posečete rotační sekačkou 35000 m2 za 6 hod (a je jedno jestli se sběrem nebo bez) tak to... celý příspěvek >
Odolná sekačka 4x4 do náročného terénu, 5.6.2013
To si snad děláte srandu! 12 tisíc m2 a každých 15 m se ucpe... Ještě napište, že vše sbíráte do koše a už věřím úplně všemu.
Ohnutá kliková hřídel, 4.6.2013
Brousím a vyvažuji po 1 až 2 sečeních zahrady (cca 2000m2).
Ohnutá kliková hřídel, 4.6.2013
No on vibruje trochu víc než když byl nový. Přenáší se to i do držadla. No seču už 12 sezónu, tak uvidíme, jestli už to nenechám být...
Sekačka Honda HRX 476 a 537 C HXEA, 3.6.2013
Stando moc děkuji za pěkné vysvělení! Honda to má pěkně vychytané, ale abych se přiznal tak ještě lépe se mi líbí Viking 655V. Jen je škoda, že ten vario pohon nejde regulovat od nulové rychlosti.
Ohnutá kliková hřídel, 3.6.2013
Mám BS Quantum 60 a lehce vibruje (i bez nože).Dá se takovéto lehké "načnutí kliky" taky vyrovnat?  Abych to nedemontoval zbytečně... Díky.
Sekačka Honda HRX 476 a 537 C HXEA, 31.5.2013
Jo princip chápu. Ještě bych se zeptal znalých (uživatelů, servisáků...) na jakém principu funguje to úplné vypínání pohybu přítlačnou pákou na držadle sekačky. Vydží to časté zapínání a vypínání? Jde mi o to, že v členitém terénu potřebuji často... celý příspěvek >
Rider Stiga Garden Compact E HST, 30.5.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, nepořídil jste si někdo rider Stiga Garden Compact E HST? Jak se vám s ním pracuje a jaké máte zkušenosti? Jak seče, plní koš, mulčuje, neucpává se výhozový otvor, stačí ten výkon 3,32 kW při 2.450 ot. jak je uvedeno např. zde, což... celý příspěvek >
Husqvarna LC 56, 30.5.2013
Kluzné v zadních? Tím hůř, protože případná výměna se prodraží.
Husqvarna LC 56, 29.5.2013
Kluzná ložiska chvíli vydrží. Rozhodně to ale není na denní několikahodinové nasazení po dobu 10-ti let... Stejně je na tom i John Deere JM 46. Jde jednoduše o levné řady Husqarny i John Deera. A cena tomu odpovídá! Já bych se ložisek tak nebál,... celý příspěvek >
Zakrytování sekaček, 29.5.2013
Cituji: "Každá len trochu slušná kosačka má chránený klinový remeň." Na prvním obrázku je Honda HRX 537. A jsou tam nezakrytované nějaké pružiny včetně řemenu. Tak to asi nebude ani trochu slučná sekačka... Ale vážně mě to taky zklamalo,... celý příspěvek >
Zakrytování sekaček, 29.5.2013
Těžko se bude chladit, když bude pod vrstvou trávy a hlíny. A řemen asi taky moc nevydrží, když má pracovat v těchto podmínkách.
Zakrytování sekaček, 28.5.2013 Obsahuje fotku
A ještě Viking.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika