Příspěvky uživatele - 140.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je ještě stále čas vysévat papriky?, 14.3.2013
Velmi raná a určená i pro polní pěstování je rajčinová paprika Jova nebo Alexander (obojí mě připadá stejné, měla jsem obě). Dozraje do krásně červené, je silnostěnná, sladká a šťavnatá, k nakládání i přímému konzumu. Na květ mi nasazuje už v... celý příspěvek >
Kedlubny ve folníku, 26.2.2013
Zkusit to můžete, ale výsledek asi nebude valný. Chuť nebude dobrá, nejspíše škrobnatá, a s největší pravděpodobností rostliny poženou do květu.
Jarní výsev, 12.2.2013
Odpověď máte uvedenu v druhé části věty nad vašim dotazem- viz teplota nad 15 st.
Králíci - očkování, 3.2.2013
Laicky tak, že ráno ještě žere, v poledne sedí a vypadá skoro normálně a večer je mrtvý. Odpoledne, když by jste byl přitom, tak možná trochu potácivé pohyby, někdy i stopy krve u nosu. Odborně pitva a biochemické vyšetření krve. Už vám pracuje v... celý příspěvek >
Proč bio osivo?, 17.1.2013
Zajímal by mě názor pěstitelů na tzv.bio osiva. Pokud pochází z rostlin nehnojených anorganickými hnojivy, neošetřovaných chemicky atd.,  pak tyto rostliny nemohou vykazovat patričný zdravotní stav a sílu pro tvorbu kvalitního osiva. K tomu... celý příspěvek >
Seminka s vlastni zahradky, 14.1.2013
Oprava, má být "sazenice-brno", ale stejně se ke svému autorství nehlásí. Vlasta
Seminka s vlastni zahradky, 12.1.2013
Dotaz směřuje k pisateli "semena-brno", který v nabídce na svém webu uvádí SM F1, (nikoliv Corsaro), a u něj dokonce tvrdí, že to je raná odrůda. Ani jeden údaj neodpovídá skutečnosti.  Proto bych ráda znala jeho reakci.   Vlasta
Seminka s vlastni zahradky, 12.1.2013
Velmi by mě zajímalo, kde jste nakoupili San Marzano F1, které uvádíte na svých stránkách.  Pokud je mi známo, tak žádný z druhů SM není prezentován v F1. Buď máte opravdu specielní zdroje osiv, nebo jen obyčejně klamete neznalé spotřebitele?... celý příspěvek >
Jakou odrůdu jahod a kde objednat, 2.1.2013
Má někdo z uplynulé sezony zkušenost s obří jahodou Giant strawberry, jejíž semena se prodávají na známém zahraničním aukčním servru? Vypadá a chutná skutečně podle popisu? Díky za reakce Vlasta
Je moje slepice nemocná?, 27.11.2012
Salmonella pulorum je sice onemocnění drůbeže, ale nikoliv to, co popisujete. Zadržování žloutků v břišní dutině je způsobeno vadou vejcovodu a to skutečně nesouvisí s infekčním střevním onemocněním zejména mladé drůbeže a vylíhnutých kuřat.
Je moje slepice nemocná?, 26.11.2012
Podle Vašeho popisu a zejména slabého a světlého hřebínku skutečně slepice není v pořádku. Je ale tolik možností, které přichází v úvahu, že příčina se tímto popisem rozhodně nezjistí. Leukozou počínaje a množstvím dalších diagnoz konče. Už z... celý příspěvek >
Seminka s vlastni zahradky, 6.11.2012
Sklidila jsem plody podnožové tykve Sprinter F1.Byly to takové nevzhledné tmavě zelené, hrbolaté, kulaté v průměru asi 20 cm tykve, s tlustým řapíkem. Semen v nich bylo poměrně málo, a jen několik jich bylo plných, ostatní jen slupky. Měla jsem letos... celý příspěvek >
Jak sázet česnek, 29.10.2012
Myslím si, že za hříšné peníze, které jste za něj dal, by bylo škoda ho sníst. Rozhodně není žádný důvod ho nezasadit, stačí jen prohlédnout rozloupané stroužky a vyřadit případně napadené různými skvrnami, prohlubněmi atd. Vždyť doma také sázím léta... celý příspěvek >
Rajčata Kumoto, 27.10.2012
Také jsem letos zkusila jedno modré, bylo trochu podlouhlé se špičkou, drobnější. Na obrázku vypadalo velmi zajímavě, posláno z Honkongu. Jeho chuť, lépe řečno nechuť, však předčila očekávání. Moučnaté, naprosto bez chuti, ani sladké ani kyselé a k... celý příspěvek >
Jedlá nebo nejedlá dýně?, 27.10.2012
Všechny tykve jsou jedlé, jak je psáno výše, takže včetně všech okrasných, podnožových a kdovíkterých ještě. Netradiční druhy běžně nepoužívané k jídlu prostě jen nejsou dobré (trpké, nahořklé, příliš tuhé, bez chuti atd.) Shrnutí: proč se snažit... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika