Příspěvky uživatele - 140.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je brojler bio-maso?, 30.4.2013
No když budou granule vyrobeny z bio surovin, tak i to kuře bude bio maso. Pochybuji však, že soja, která je nezbytnou součástí bílkovinné složky krmiva, se někde pěstuje v bio režimu (většinou to jsou dovozové sojové extrahované šroty), bio by... celý příspěvek >
Paprika Beros uvadlá, 28.4.2013
Není-li balkon zateplen, může se jednat o chladový šok, po přemístění do příznivých podmínek by se měly rostliny vzpamatovat. Může dojít i k částečnému shození listů, pak pozor na přemokření.
4 týdenní kuřata, 22.4.2013
Jako první volbu bych předpokládala propuknutí kokcidiozy. Stáří 4 týdnů je optimální pro její výskyt, když kokcidiostatika nebyla použita preventivně. Léčbu je třeba zahájit pokud možno ihned, jinak hrozí velké ztráty.
Krmivo pre morky, 21.4.2013
Dobrý chovatel vždy obstará nejdříve krmivo, a potom teprv zvířata. Nejlepší bude jistě koupit krmivo pro krůty, dle jejich věku. Jiné je pro mladší, jiné pro starší. To ale jen v případě, že nechcete krmit klasicky. Klasickou krmnou dávku je nutno... celý příspěvek >
Hnojivo na orchideje - jde použít i na jiné, 9.4.2013
Hnojivo na orchideje obsahuje zhruba poloviční množství živin, jelikož je přizpůsobeno požadavkům orchidejí, které potřebují slabší koncentraci. Ibišek je náročností na živiny pravým opakem. Není třeba ibišek příliš často přesazovat, v přiměřené... celý příspěvek >
Koňský hnůj, 4.4.2013
Tak nevím, kde jste přišel na to, že prasečí hnůj obsahuje chlor a nehodí se k míchání s ostatními statkovými hnojivy. Naopak vzhledem k vysokému obsahu živin v prasečím hnoji je tento právě předuřčen k míchání, aby výsledný produkt byl z hlediska... celý příspěvek >
Jak aby slepičky stloustly?, 2.4.2013
Ad libitum v této souvislosti znamená dle libosti, to je v dostatečném množství, takže krmivo stále k dispozici.
Řez nově zasazené meruňky, 2.4.2013
Taky mě teď přijde, že je korunka zmrzačená, když jsme stromek sázeli, tak to tak blbě nevypadalo. Je to normálně u země očkované, místo očkování je těsně nad zemí, jen je lehce přihozené, jak se dával kompost. Chtěla bych korunku zapěstovat ze... celý příspěvek >
Řez nově zasazené meruňky, 1.4.2013 Obsahuje fotku
Tak jsem se snažila znovu vyfotit tu bídně rostoucí meruňku. Je zcela určitě živá, teď už jsou pupeny opravdu znatelně nalité, takže jí potřebuji jen nějak lépe nasměrovat do dalšího života. Na obrázku jsou 4 kosterní větve a poněkud delší terminál,... celý příspěvek >
Modré brambory, 31.3.2013
V Baumaxu mají francouzskou odrůdu za 250,- Kč/kg. Je krásně tmavě fialová. Tak nekupte to za tu cenu...
Zahradnictví Chládek, 22.3.2013
S těmi jejich cenami to nebude asi tak přílíš slavné. Jeden sáček fazolí od Sema, který,  jak jsem zjistila bohužel až později, jinde stojí okolo 15,-Kč, mě zde včera vyšel na 25 Kč. Příště se raději vyhnu. V.L.
Řez nově zasazené meruňky, 20.3.2013
Ano, opatřím lepší, mám ji na jiné zahradě, ke konci tohoto týdne vložím znovu. Zatím děkuji.V.L.
Řez nově zasazené meruňky, 19.3.2013
Ono je to na té fotce špatně vidět, ale byly tam ponechány kosterní větve a terminál. Sestřihli ji při prodeji ve školce. Sice se mi zdál ten terminál dost vysoký, ale nechala jsem to tak, nechtěla jsem odborníkům radit. No a toto vzniklo. Kořeny... celý příspěvek >
Řez nově zasazené meruňky, 19.3.2013 Obsahuje fotku
Prosím o radu zkušené pěstitele ohledně vloni na jaře zasazené meruňky. Je na podnoži myrobalán. Korunka byla před výsadbou sestřižena podle běžných zásad. Během vegetace byla průběžně zalévána, přesto však udělala zcela nepatrné přírůstky, tenké a... celý příspěvek >
Jahodnik, 18.3.2013
Taktéž jsem koupila mimo jiné i Sarian. Celkem mě tři odrůdy  (Sarian, Florian, Lizonka)vyšly na více než 250 Kč bez poštovného. V jednom ze sáčku s 5 semeny byla 2 semena normální, jedno poloviční a 2 smeti.  Z celého pokladu (15 semen)... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika