Příspěvky uživatele - 140.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nenesou, 8.6.2012
První vajíčka budou malá, do normální velikosti se dostanou až tak během 14 dnů až měsíce, tak se moc nerozšoupnete. Slípky většinou snesou ráno a během dopoledne, po obědě už můžete návštěvy hnízda ukončit. Já mám okoukáno, že snesení vejce od doby,... celý příspěvek >
Kačenky, 8.6.2012
Rozhodně se smát nebudu, je to spíše k pláči. Než si pořídím jakékoliv zvíře, tak se vždy nejdřív informuji, jak o něj pečovat, ať už u zkušeného chovatele nebo nastuduji z literatury. Kachňata můžete z počátku krmit samotnou směsí, jsou vysoce... celý příspěvek >
Nenesou, 7.6.2012
Nosné hybridy chované v klecích nastupují do snášky cca za 150 dní. Leghorny chované klasicky si se snáškou trochu počkají. 22 týdnů, tj.157 dnů, je ještě brzo. Dočkáte se tak za 14-21 dní, nebojte se. Přítomnost podkladku neurychlí ani nezpomalí... celý příspěvek >
Nemoc hadovek (okurky), 6.6.2012
Omlouvám se, přehlédla jsem výše popsané osivo, takže v tom to zřejmě nebude, to by snad mělo být kvalitní.
Nemoc hadovek (okurky), 6.6.2012
Pokud nejsou postiženy všechny rostliny, mohlo by se jednat o virozu.Neznáme původ osiva, ze kterého pocházejí. Vyvíjejí se plody normálně nebo mají deformity? Pokud jsou postiženy všechny rostliny, pak je viroza méně pravděpodobná. Aby v tom nakonec... celý příspěvek >
Černé tečky na listu rajčat zespoda, 5.6.2012
Taktéž jsem našla něco podobného na spodní straně listu rajčete. K mému úžasu to byl obyčejný dřepčík. Listy těsně nad zemí jsou částečně proděravělé. Je to divné chování tohoto škůdce, jelikož rajčata zalévám a u země je vlhko, dřepčík pracuje spíše... celý příspěvek >
Zlomené rajče v půlce, 5.6.2012
Jestli dobře vidím, na obrázku stále ještě zlomená část visí na stonku. Co ji tak zkusit narovnat, omotat páskou a pevně vyvázat k opoře? Když nesroste, tak z nejvyššího zálistku pod zlomeninou zapěstovat nový výhon? Jak prosté.
Chov krůt, 4.6.2012
Malé množství směsi KR nemůže zabezpečit žádný znatelný přísun vitamínů do krmné dávky. Přídavek vitamínů je ve směsi takový, aby pokryl potřebu při krmení pouze touto směsí, tj bez dalších součástí krmné dávky. Žádné hormony se do krmných směsí... celý příspěvek >
Přehnojení, 1.6.2012
Jednou z příčin by mohlo být i přehřátí kořenů, jsou-li rostliny v tmavých nádobách nebo truhlících a vystaveny slunečnímu úpalu. Zemina se potom tak prohřeje, že dojde k podpaření kořenů a jejich poškození. Přichází-li tato možnost v úvahu, sami... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika