Příspěvky uživatele - 140.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uhyn slepic, 27.9.2012
Kdyby měl být příčinou úhynu stres, nastal by okamžitě po stresové situaci, nebo krátce na to. Takže asi jiná příčina. K ježkovi bych chtěla podotknout, že podobná situace se mi stala také. V noci se ozval křik slepic, když jsem dorazila, slepice... celý příspěvek >
Semena z cynií - má cenu je sbírat?, 24.9.2012
Jednak se pravděpodobně jedná o hybridy, které často nepřinášejí plodné potomstvo, nebo u plnokvětých nedošlo k opylení v důsledku stavby květu. Nejspíše se jedná o kombinaci obojího. Takto se nelze domoci semen např. u plnokvětého hybridního... celý příspěvek >
Dělají mi starost potkani, nebo co to je za potvory, 3.9.2012
Zřejmě jste v životě neviděl krysu. Nějaké králičí pletivo ji vůbec nevzrušuje. Krysa se prohrabe a prokouše i zdí, eventuelně betonem.Co neprokouše, přeleze, přeskočí, přeplave atd. Slepice nelze krmit v rychlosti, aby všechno sežraly, ty musí mít... celý příspěvek >
Brojlerová kuřata, 2.9.2012
Pro jednodenní nakoupená brojlerová kuřata je rozhodně nejvhodnější kompletní krmná směs. Obsahuje vše potřebné včetně vitaminů a aminokyselin, které v klasické krmné dávce jen těžko a složitě budete dodávat. Bude-li v krmné dávce deficit těchto... celý příspěvek >
Kačenky, 2.9.2012
U kachen je dobré sledovat stav vývinu peří, zda zrovna nezačínají ve velké míře podrůstat. U čínských kachen je pak lépe s porážkou počkat, až se peří vyvine, jinak pak při čištění takové kachny od podrostů je to práce na několik hodin a stejně se... celý příspěvek >
Vlastní bio kuře, 29.8.2012
Nejsem si jista, zda Vaše představy jsou reálné. Už jen když spočítáte stáří kuřete, které si chcete pořídít na jaře, tedy někdy v březnu až dubnu, a zabíjet na podzim, tj. stáří minimálně 5 měsíců. To již zdaleka nebude kuře, ale dospělý kus. Za... celý příspěvek >
Chov krůt, 11.8.2012
Myslím, že není nutné rychle krůty porážet, pokud to ještě nemáte v plánu. Rozhodně existuje dezinfekční přípravek, který larvy zahubí, jen se zeptejte veterináře. Ránu pak zastříkat, já jsem třeba u slepic použila akutol spray, skutečně pak klobání... celý příspěvek >
Jak donutit slepici, aby sedla, 4.8.2012
Donutit ji nijak nemůžete. Jakmile kvočnu strčíte někam do bedny, prostě jak ji vyrušíte z místa, které si sama vybrala, tak pravděpodobně přestane kvokat. Jedinou možností je využít současné místo, kde sedí, a podložit jí násadová vejce. Tato... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 3.8.2012
Jak jste poznal, že je zralý, když má ještě zelenou stopku? Myslela jsem, že ji musí mít suchou. Děkuji.
Kachna pižmová, 2.8.2012
Pravděpodobně chybí v krmné dávce živočišná bílkovina. Kupte směs pro výkrm kachen. nebo na rybníce nasbírejte okřehek, ve kterém je spousta různého druhu hmyzu.
Nemocná slepice?, 31.7.2012
Kříženka bude mít obdobné vlastnosti jako ostatní slepice. Rozdíly budou tak malé, že v podmínkách domácího chovu v podstatě žádné nepoznáte. Teoreticky by vzhledem ke svému původu mohla být trochu vitálnější, tzn. i zdravější, to je ale jen... celý příspěvek >
Okurka nakladačka - škůdce nebo choroba?, 30.7.2012
Také se přidávám ke skupině postižených. Naprosto totéž se mi před několika dny přihodilo v pařeništi s roubovanými hadovkami. Ráno ještě žily, v poledne zvadly a druhý den byly v pánu. Zkoušela jsem uříznout konec a dát do vody, ale vodu vůbec... celý příspěvek >
Extenzivni chov drubeze, 29.7.2012
Veškerý domácí chov drůbeže je pokládán za extenzivní. Pokud cokoliv chováte na dvoře či zahradě, není to nikdy to samé jako klecový nebo halový chov na kompletních krmných směsích, bez dalších krmivových přídavků. Na velkém pozemku můžete chovat... celý příspěvek >
Chov krůt, 29.7.2012
Považuji za nesmyslný údaj 150,-Kč na kg přírůstku. Při průměrné ceně do 12 Kč za kilo směsi by musela spotřeba na kg přesáhnout 1O kg směsi, což je zhruba trojnásobek reálného údaje. Nepleťte nepravdami ostatní chovatele.
Sklizeň rajčat 2012, 22.7.2012
Mohl by jste napsat jmeno odrůdy vroubkovaného rajčete na prostředním obrázku? Děkuji Vlasta
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika