Příspěvky uživatele - 75.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 2.12.2014
"curanky" staci splachnout, tam neni co dezinfikovat... do jimky se dostane akorat voda + moc, proto bych volil oddelene zachody
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 2.12.2014
Technicky zase neni takovy problem mit doma 2 zachody, 1 na tekutou slozku a 1 na pevnou. Zachod na pevnou slozku bude dal odvaden do kanalizace a zachod na tekutou slozku treba do zakopane jimky nebo nadrzky, kterou po naplneni precerpam a muzu... celý příspěvek >
Vysazení třešně, 2.12.2014
Ja to porad moc nechapu. Pokud stromek zasadim spravne a neutopim ho, tak nevidim duvod, proc by melo vadit slehnuti pudy a mirny dolik kolem stromku. Pokud zustane roubovane misto nad zemi, tak nevidim problem. Stromek samotny se propadnout nemuze,... celý příspěvek >
Tomel pro republiku, 2.12.2014
Rosseyanka a Nikita uz nejsou novinky, jsou zname jiz radu let a videl jsem uz pekne stromky. Jeste slibnejsi by mely byt Gora Hoverla a Gora Rogers - take z Ukrajiny. Ty ale zatim ma jen par nadsencu. Tito krizenci nase zimy bez problemu preziji. U... celý příspěvek >
Vysazení třešně, 1.12.2014
A neni to cele trochu jinak? Ja u rostlych starsich stromu vidim spis problem v tom, ze postupne puda nad koreny vystoupa nahoru. Ono koreny predstavuji slusny objem, takze je to logicke, ze tlaci pudu nas sebou. Takze osobne si myslim, ze to... celý příspěvek >
Zazimovani bobkoveho listu, 19.11.2014
Ano. Studeny sklenik + prikryti necim v obdobi silnych mrazu vidim jako nejlepsi reseni. Listy otrhavam prubezne, vetsinou beru ty poskozene nebo zcasti uschle po zime.
Malo zname odrudy pozdne zimnich hrusni, 17.11.2014
Tak nakonec jsem objednal ze skolky Ritthaler. Tento tyden by mela zasilka dorazit, tak potom poreferuju. Uz se tesim.
Děkanka robertova, 17.11.2014
Dekanku pestuju jako volnou palmetu na SZ zdi rodinneho domu. Je na kavkazske podnozi. Dari se ji nejlepe ze vsech hrusni, ktere jsem zasadil. Za 2 roky z metroveho spicaku mam 3.7 m vysokou a 2.2 m sirokou palmetu. Doufam, ze mi nezboura barak:) SZ... celý příspěvek >
Jakou vybrat ideální švestku na jidlo?, 17.11.2014
Kdyby nezalezelo na odolnosti k sarce, tak bych doporucil Wagenheimovu.
Pěstování rozmarýnu, 17.11.2014
Ve studenem sklepe se da zimovat i bez svetla, samozrejme s drastickym omezenim zalivky. Rostlina se ponori do "spanku" a zastavi urcite zivotni procesy. Ozkouseno na citrusech. Jinak rozmarynu ma smysl zasadit i venku. Je to podobne jako s vavrinem.... celý příspěvek >
Zazimovani bobkoveho listu, 17.11.2014
Laurus nobilis je hodne odolny. Muzu potvrdit, ze okolo -15 v zime dava bez zakryti, takze se zakrytim nebo ve studenem skleniku prezije nasi prumernou zimu. Pokud vymrzne nadzemni cast, vyrazi dalsi rok od korenu bujne znovu. Pestuju ho venku uz... celý příspěvek >
Malo zname odrudy pozdne zimnich hrusni, 23.7.2014
Rozhodl jsem se, ze doplnim sad o nekolik kusu pozdne zimnich hrusni. Olivier de Serres Notaire Lepin (Lepinova) Jeanne d'Arc Napoleonova Dekanka zimni Nelisova zimni Dle pomologii se jedna o velmi chutne a trvanlive... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 10.6.2014
Jinak umistit uly hned za plot a jeste cesnem k sousednimu pozemku povazuju za zhovadilost a nikdy by me to nenapadlo. Nejake odstineni sice muze pomoct, ale vzdalenost zustane stale stejne mala a urcite riziko hrozi dal. Proste kdo chce... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 10.6.2014
O souvislosti mezi sberem medovicoveho medu a zvysenou bodavosti vcel ctu poprve. Odkud cerpate? Jinak musim souhlasit, ze 99% zihadel proste prihazi v predcesnovem prostoru, rekl bych maximalne do 10 m od cesna. Z ostatnich stran je to podstatne... celý příspěvek >
Zkusenosti se zakladanim mensiho sadu, 7.4.2014
Tak po delsi dobe se vracim do tohoto vlakna. Za 2 roky se hodne veci zmenilo. Pribyli nam dalsi 2 ratolesti, takze uz je nas 5. Nejstarsi dcera (3 roky) je nadsenou sadarkou, chodi za mnou jako ocasek a snazi se mi pomahat. Smich strida plac velice... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika