Příspěvky uživatele - 75.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký strom vedle vody, 28.4.2013
Z klasickych ovocnych stromu snasi vyssi hladinu podzemni vody nejlepe slivone.
Orechovec pekanovy (pekan), 27.4.2013
Loni jsem zasadil celkem 4 odrudy. Deerstand, Snaps, Warren a Burton. Jsou to selekce, ktere pochazi ze severnich statu USA a Ontaria v Kanade. Male sazenice bez problemu prezily letosni zimu bez jakehokoliv sebemensiho omrznuti a nyni jiz... celý příspěvek >
Rajčata ven?, 27.4.2013
Take jiz mam 2 dny plodovou zeleninu venku. Tady na JV vetsinou uz v kvetnu mraziky neprichazeji (posledni 2 roky ale byla vyjimka)  a predpoved vypada slibne... Zalezi na lokalite, v mrazove kotlince a ve vyssich polohach bych urcite pockal az... celý příspěvek >
Jaký strom vedle vody, 27.4.2013
Jaka nadrz to je? Pokud to zamyslite tak, aby strom spotrebovaval hodne vody tak jednoznacne oresak, nebo treba orechovec pekanovy, ale oba dorustaji obrich rozmeru.
Mravenci na zahrade, 27.4.2013
Pozor na pouziti Chemstop Ekofix u mladych stromku. U nekolika stromku se mi po aplikaci zacala odlupovat kura a stromky zaschly.
Včely vylézající ze země, 26.4.2013
Perfektni. Hned jak se k tomu dostanu, tak neco podobneho udelam.
Mravenci na zahrade, 26.4.2013
Poridte si drubez. Leta jsem resil podobny problem, protoze u nas je mravencu opravdu hodne. Od te doby co mi v sadu a na zahrade behaji kruty, slepice a perlicky se mi je dari drzet na uzde.
Jsou včely samotářky nebezpečné?, 19.4.2013
Mam jich na zahrade hodne a nikdy jsem nedostal zihadlo. 
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 17.4.2013
Na jizni Morave uz kvetou rane odrudy merunek a mandlone. Nejpozdnejsi rozkvet Velkopavlovicke zde byl 20. dubna, takze letos to je zhruba vyrovnani tohoto rekordu. V prumeru tady rozkvetaji merunky prvni tyden v dubnu. Letosni rok se vyviji zatim... celý příspěvek >
Krasokvět?, 5.4.2013
100 % Krasokvet
Zásilkový eshop zasílá při těchto teplotách subtropicé rostliny.?, 26.3.2013
Staci zadat do googlu ("strawberry tree hardiness"). Jahodovy strom je 100% relativne dost mrazuodolny. Roste treba i v Londyne. Tam bych se vubec nebal. Ta kalisia je nachylnejsi, ale kratkodoby pokles par stupinku pod nulu by mela vydrzet (-2/-3... celý příspěvek >
Zásilkový eshop zasílá při těchto teplotách subtropicé rostliny.?, 26.3.2013
Pokud jsou rostliny v dormanci, tak nevidim problem. Treba tzv. jahodovy strom je rostlina chladnejsich subtropu a i venku ve volne pude odolava teplotam k -10/-15. Ze by nemeli prezit zabalene v baliku si nemyslim. Jednak venku az takova zima neni a... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 17.3.2013
Loni u nas mrzlo i v dubnu, pozdni majovy mrazik jen dokonal dilo zkazy. Obecne posledni mraziky u nas prichazeji kolem pulky dubna a vetsinou jsou jen mirne, takze pokud zacne raseni v pulce dubna je velka sance na solidni urodu. Pri raseni v pulce... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 17.3.2013
Cim dyl vydrzi chladne pocasi, tim lip. Brzky prichod jara = brzke raseni = zadna uroda. Loni mne vykvetly merunky 20. brezna a pri dubnovych a kvetnovych mrazicich slo vse do haje. Pokud vykvetou v polovine dubna, tak je pravdepodobnost, ze kvety ci... celý příspěvek >
Jsme ještě národem zahrádkářů?, 14.1.2013
Tak hlavne driv lidi na dovolene moc nejezdili. To je az vydobytek moderni doby. Prosty clovek se dostal tak maximalne parkrat rocne do spadoveho mesta. Dnes musime vsechno videt, vsude byt... Ja jsem se uz nacestoval dost a priznam se, ze posledni... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika