Příspěvky uživatele - 176.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je to vubec hlíva?, 8.6.2011
podle fotky bych v tom tedy hlívu neviděl,  spíš choroš, ale nějakej mykolog určitě poradí
Zásobárna pitné vody, 3.6.2011
když se pozorně podíváte na etiketu balených pet vod tak zjistíte značný rozdíl v době spotřeby u vod perlivých a neperlivých, vody perlivé, jsou syceny CO2 a mají spotřebu cca 1 rok, vody neperlivé jsou bez CO2 ale zato jsou tlačeny dusíkem a mají... celý příspěvek >
Mulčovat, či ne?, 3.6.2011
mám docela velkou zahradu, časově je to 45min traktůrkem bez koše, jen vyhazuju, nemulčuju nesbírám, zůstávájí řádky ale trávník je pěkný a za pár dní není vidět, že by nějaká tráva zůstávala ležet. I přesto uvažuji letos po sezoně, kdy pujde... celý příspěvek >
Čištění trávních traktorů, 29.5.2011
čistím dvakrát za rok a pouze mechanicky, když brousím kudly, na pár místech je usazenina trávy cca 1cm tlustá, tu vezmu šroubovákem a sloupnu, co se točí, se čistí odstřevivou silou, co se nanese na horní dekl ometu smetáčkem, vodu pouze na... celý příspěvek >
Zemní vruty, 24.5.2011 Obsahuje fotku
pár fotek využítí zemních vrutů
Lt 151 HQ, 23.5.2011
nevím jestli ještě pomůže ale dneska jsem na řemeni objevil číslo 180213 HBO 025
Kroucená vrba, 8.5.2011
jsem v 650metrech a zasadil jsem před lety darovanou vrbu a jde jako blázen, musím ji hodně stříhat, ale další už jen živoří přesně jak píšete, moje zkušenost se zakořeněním byla špatná, postupem času to dělám tak, že do kýble, kde pustí kořeny, když... celý příspěvek >
Lt 151 HQ, 8.5.2011
prostudoval jsem všechny manuály ale bohužel rozměr nikde uveden není
Zemní vruty, 8.5.2011
manipulace není nic složitého, můžete to dělat sám, skrz vrut prostrčíte kulatinu a zavrtáte do země, dávám cca 2-2,5m od sebe, zatím mi každý vrut do země sel, pouze jeden se snažil uhnout, ale povolil jsem ho srovnal a šel, pevnost je opravdu... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 26.4.2011
no jde včechno, tak trochu se mi to honí hlavou, našel jsem totiž nový gastro gril bez zbytečných opičáren okolo v rozměru cca 55x45 šel by hezky obezdít a zapasovat,  koukaly by jen dva knoflíky od plotýnek
Zahradní traktor v ceně zhruba 50.000, 12.2.2011
mám za těch 50 tis.  HQ s motorem kohler, který má plnoprůtokové tlakové mazaní, pozemek ve svahu cca 2500m2 za 50 min posekáno, trávu nesbírám jen mulčuji, sekám kazdý víkend, po pěti letech sekání nepoznáte, že se tráva nesbírá, traktor bez... celý příspěvek >
Růže asi zplaněla, 18.8.2010
jestli růžička zplaněla, tak byla při řezu zastřižena příliš nízko, ale i pláně je hezké
Traktor HQ - akumulátor, 20.4.2010
jo jo je to startovací aku, 28Ah je docela dost, díky za info kouknu na náhradu
Traktor HQ - akumulátor, 20.4.2010
po pěti letech provozu mi odchází v zahradním traktoru HQ LT 151 Kohler akumulátor, američtí soudruzi polepili akumulátor několika nálepkami ale ani jedna nic neříká nic o aku samém, je 12v ale jakou kapacitu atd jsem nenašel. Na netu jsem našel jen... celý příspěvek >
Zemní vruty pro kotvení plotů, 26.1.2010
původně se tu měl probírat plot a skončilo to výkřikem do tmy že jeden vrut stojí 5000Kč, tento výplod je naprostý nesmysl, zadejte si do vyhledavače "zemní vruty"  prodejce je někde v Litoměřicích a pěkně si to prohlídněte, proklikáte... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika