Příspěvky uživatele - 176.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Levnější traktůrek nebo dražší sekačka, 7.1.2010
taj já jsem si připlatil za plnoprůtokové olejové mazání, protože mám zahradu ve svahu, a to není luxus, ani pohodlnost, jen neznalost mám motor, který vydrží, pokud by někdo nevěděl tak to funguje jako motor v osobním autě, má olejové čerpadlo... celý příspěvek >
Levnější traktůrek nebo dražší sekačka, 7.1.2010
model nevim ale je to to nejlevnější co měli
Motorová pila Alpina P680, 5.1.2010
Moje první pila byla Alpina koupená v METRU hned po revoluci v Německu za 250 marek, ta nejmenší co se dělala a postavila dřevěnou chatu, dělala dřevo k baráku i chatě a sloužila 15 let bez zaškobrtnutí.
Levnější traktůrek nebo dražší sekačka, 5.1.2010
mám cca 2500m2 a když mi klekla sekačka tak jsem také uvažoval co koupit a vyhrál traktůrek, ale jelikož to mám více svažité koupil jsem HQ LT 151 a to kvůli tlakovému mazání oleje aby při jízdě svahem motor dobře mazal,  jsem spokojen, mám... celý příspěvek >
Kompresorový olej na řetěz, 5.1.2010
 lze, požívám ho několik let, je ale řidší tak pozor a seřídit průtok aby nešel řetěz na sucho
Hledám zvláštní jabloň, 29.12.2009
jako malej kluk / cca v roce 65 / jsme na zahradě měli jabloň a říkali jsme ji "citroník" mohlo by to bejt ono, jiný název také neznám, ale až pojedu do Karlových Varů tak se podivám jestli ještě žije. Možná bych si také vzal nějaký ten... celý příspěvek >
Trativod, 29.12.2009
řešil jsem tento problem před dvěma lety, vyhlídl jsem si na netu tzv. vsakovací klece z plastu, ale pro jejich cenu jsem použil náhradní řešení, podařilo se mi sehnat klec z tvrdého plastu o velikosti europalety a výška cca 70cm, vykopal jsem jámu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika