Příspěvky uživatele - 176.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přechod z klasického grilu Weber na plynový?, 25.8.2011
já jsem letos taky pořídil plynový gril pod verandu ne sice weber ale konkurenci od campingaz, trošku jsem si připlatil a koupil s RBS hořáky a je to opravdu velká výhoda, protože ani kapka tuku na hořáky, všechno jde pak do myčky,... celý příspěvek >
Jak vymyslet čerpadlo z jímky na dešťovou vodu, 17.8.2011
já mám jenom kalsickou 1000l nádrž a vše jsem vyřešíl čerpadlem od gardeny, které má zabudovaný tlakový spínač i ochranu když dojde voda jde o čerpadlo do sudu gardena automatik comfort 4000/2
Stavba udírny s grilem svépomocí, 11.8.2011 Obsahuje fotku
tak jsem dohledal alespoň fotku
Stavba udírny s grilem svépomocí, 10.8.2011
ono to udělat jde, udělá se celej vršek společnej z plechu uvnitř se to rozdělí a nad střechou je jen jeden komín, měl jsem to okopčený, ale je to složitý na výrobu a pak zatraceně těžký,  viděl jsem to hotový, pohledově je to taky hezký, někde... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 9.8.2011
no původně měl bejt na levé straně zděný gril na uhlí ale v průběhu stavby jsem od tohoto ustoupil z důvodu že bych musel dělat další komín s digestoří na odvod spalin a tak jse udělal desku a je tam RBS plynový gril, takže deska je využita a ta... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 8.8.2011
no klička je mosaz strojově vyleštěná ale nic jiného půda nedala
Stavba udírny s grilem svépomocí, 6.8.2011 Obsahuje fotku
Tak jsem právě dokončil svépomocí stavbu udírny, pár chybiček se vloudilo, ale jinak jsem spokojen. Teď musím proštudovat jak to masíčko naložit a naučit se správně topit. Ještě mě čeká dodělat zámkovku aby si bylo kam pohodlně sednout a do zimy... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 4.8.2011
je to malta ale já mám topeniště zcelých šamotek, zrovna dávám dohromady fotky ze stavby a přidám téma 
Stavba udírny s grilem svépomocí, 4.8.2011
použil jsem lepidlo na klinker cihly tuším že je označeno VK 01, zatím drží, doporučil odborník
Unašeč jonsered, 27.7.2011
Děkuji všem za snahu, šikovnej soustružník udělal novej střed, sesadilo se to, vystředilo, hevtlo a už to seká. Ještě jednou díky
Unašeč jonsered, 26.7.2011 Obsahuje fotku
sorry tady je foto
Unašeč jonsered, 25.7.2011
Marně googlim a hledám unašeč na nůž sekačky jonsered LM 2153 CMDAW. Kdyby někdo věděl velké díky Yirka
IBC kontejner - redukce na výpušťáku, 21.7.2011
za poslední roky jsem měl na zahradě kontejnery se třemy průměry výpušťáku, ten poslední má kanon 10 cm, je výborný v tom, že se dá lehce odkalovat od listí a bordelu z okapu, napopouštění řeším provrtáním záslepky u výpuštáku a dám tam vhodný... celý příspěvek >
Jak spojit dvě pvc trubky ve filtru, 10.7.2011
svěrná spojka např. unidelta yirka
Uschnutí jabloně, 21.6.2011
měl jsem stejný problem, spodní poškození jsem si způsobil sám a to krovinákem jsem mu poškodil kůru a neošetřil poté stromek slábnul, další poškození udělalo silné jarní slunce a následný mráz, stromek prasknul a několik let živořil, sice... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika