Příspěvky uživatele - 209.51

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slepice dlouhodobě nesnášejí, 22.1.2011
Liliputky nebo zakrslé slepičky asi nebudou nosné hybridy, na které si už všichni zvykli. A čistokrevné slepice snášejí pouze v sezoně - má to logiku, divoce žijící ptactvo taky snáší jen v době, kdy může vylíhlé potomstvo přežít. Totéž jsou třeba... celý příspěvek >
Prosím, určení výborné odrůdy, 15.1.2011
No, já jsem to pochopila tak, že pradědeček si přivezl jablko (plod) a následně z něj zasadil semínko. 
Zelené dýně Hokkaido, 12.1.2011
Hokkaido nemusejí být jen oranžové, na stránkách, na které odkazuji uvidíte i jiné barvy. Já pěstuji zelené, bývají menší a mně to víc vyhovuje.
Připuštění kozy, 7.1.2011
Dojivost zvýšíte vhodnými podmínkami a především krmením, i pro kozu platí: Dej krávě do držky, ona ti dá do dížky.
Výsev rajčat, 3.1.2011
Zkoušela jste aukro? Že by tam byl nějak závratný výběr se říct nedá, ale přece jen jsou tam odrůdy, které v semenářství nevidíte. A ceny i poštovné jsou slušné, to by vám manžel asi nenadával.  S rajčaty zkušenost nemám, ale loni jsem tam... celý příspěvek >
Rajčata dvoumetrová, papriky nic, 27.11.2010
Jestli ten hnůj nezarýváte moc hluboko? Paprika koření mělce, možná se k němu kořínky nemůžou dostat.
Krmítko pro ptáky v zahradě, 24.11.2010
ZZN Sedlčany loni mělo slunečnici za 8, někdy 9 Kč kilo, letos ještě nevím, mám zbytek od loňska. Lůj prodávají ta řeznictví, kde si maso bourají sami, supermarketová řeznictví nebo různé pobočky asi ne. Ptáky krmím celou zimu, aniž bych od nich... celý příspěvek >
Dotaz k chovu kozy domácí, 20.11.2010
Ono jde jenom o pár dní, než si králík zvykne, že v chlíívku má svoji "noru". Pak i když uteče ven, stačí zadupat a on vběhne "domů". Králík se obecně moc nevzdaluje od svého bydlíku, když se mi občas stane, že špatně zavřu dvířka... celý příspěvek >
Dotaz k chovu kozy domácí, 19.11.2010
Kozám rozhodně víc než mráz vadí průvan (jak už tady bylo řečeno) a taky vlhko. Nicméně před velkými mrazy je opravdu lepší zateplený, nebo aspoň dobře utěsněný přístřešek.  Normy na velikost ustájení počítají s výběhem nebo pastvou, držet kozu... celý příspěvek >
Čipování, 11.11.2010
Samozřejmě můžete, ale nezapomeňte čip pak registrovat, jinak to bude jen shluk čísel. Národní Registr Majitelů Zvířat
Ježek - co dělat, aby k nám přestal v noci chodit, 4.11.2010
No jedno se dá říct s jistotou - rozhodně na ně neštěká.
Slepice a slunečnice, 3.11.2010
Já vám tedy nepomůžu, moje slepice žerou bez problémů jak kukuřici (tu si samy vyzobávají z klasů), tak slunečnici a to celou. Z hladu to není, mají neustále k dispozici pšenici i vařené brambory se směsí šrotů pro nosnice. Možná je to u vašich... celý příspěvek >
Vajíčka bez skořápky, 20.10.2010
Pozor, dvoužloutková vejce nejsou důkazem zdraví slepice, je to spíš funkční porucha. Vejce bez skořápky znamenají nedostatek především vápníku, někdy i fosforu a vitaminu D. Ale pokud máte slepičky nosné hybridy,  budou už na konci svého... celý příspěvek >
Co jsem si to zasadil?, 9.10.2010
Ano, zasadil jste si problém.
Co je to za odrůdu 2, 30.9.2010
Děkuji, budu to taky vyslovovat kronselské.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika