Příspěvky uživatele - 209.51

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plisen rajcat?, 19.6.2011
Potřebné prvky v půdě mohou být, ale rostlina je z nějakého důvodu nemůže příjímat - zkuste zadat do vyhledávače slovo"chloróza".
Co z rajčat - kečup, pomádu nebo omáčku?, 14.6.2011
Přesně tohle dělám taky, a nejen když mi zbývá místo v hrnci, ale cíleně. Mimo jiné v zimě sklenici rajčat občas rozmixuji, ochutím a mám nedostižitelnou rajskou šťávu.
Mohu prodávat zeleninu z domu?, 9.6.2011
Obraťte se s tímto dotazem přímo na organizátora konkrétního trhu.
Domácí ořechovice, 8.6.2011
Vy máte někde ořechy?? Já žiju v domnění, že všechny pomrzly. U nás tedy ořechovice nebude.
Od kdy může být krůta venku ve výběhu, 7.6.2011
Ano, zmoknutí jim vadí, hrozí uhynutí. A pod střechu samy nezalezou, chybí jim matka krůta, která by je tam odvedla. Do výnběhu bych je pouštěla jedine pokud jste doma a můžete na změny počasí reagovat.
Voňavá sadová růže, 1.6.2011
S identifikací růže vám nepomůžu, takový znalec nejsem, ale zkusila bych se zeptat v Technických službách (nebo kdo se o městskou zeleň stará). Existuje přece jen možnost, že o výsadbě mají záznam, nebo u nich pracuje milovník růží, nebo by třeba... celý příspěvek >
Slepice mají holá záda a rozedřené peří, 19.5.2011 Obsahuje fotku
Proboha, jak můžete srovnávat velkochovy s opečovávanými slepicemi, které mají i výběh? A to snad dokonce ve prospěch těch drůbežích koncentráků, kde mají spousty dobrot! Neuvěřitelné.Byla jste někdy uvnitř nebo viděla vyřazenou slepici z těchto... celý příspěvek >
Moniliový úžeh, 7.5.2011
Nechce se mi to hledat, ale mám pocit, že Baycor je pouze na meruňku. Tedy na moniliózu na meruňce.
Vápenka u slepic, 2.5.2011
Vápenku způsobuje parazit - roztoč. Olej pomáhá odstranit napadenou tkáň i s roztoči, ale obvykle další na pařátech zůstávají a nemoc se opakuje. Očištěné nohy slepic je proto vhodné desinfikovat. Myslím, že pomáhá např. Arpalit, nebo se můžete... celý příspěvek >
Slimáci, 28.4.2011
Ano, taky jsem dospělé zatím neviděla (ťukám na dřevo), ale jsou už vylíhlí malí z vajíček, cca 1 cm. Matou tělem, protože takhle mladí nejsou ještě hnědí, ale černí, nebo spíš šediví. Ale je fakt, že v téhle velikosti je žerou rozhodně ropuchy -... celý příspěvek >
Zateplený otočný kompostér Jora JK 270, 10.4.2011
Prosím o názor nebo radu ohledně tohoto kompostéru: Zateplený otočný kompostér Jora JK 270. Ráda bych věděla, jestli jednak není velmi předražený, jednak jestli za ty peníze bude fungovat. Měl by být u městského domu s poměrně malým pozemkem cca... celý příspěvek >
Višeň, 6.4.2011
Nechápu, proč by jí nemělo být pomoci? Šestiletá višeň není jistě tak velká, aby se nedala ošetřit postřikem.
Čištění demižonu, 2.4.2011
Hm, tak já čistím usazeniny na dně vázy (demižonu nemajíc) louhem. Ve váze nejdřív nechám stát teplou vodu, aby se nahřála, pak nasypu pár zrnek louhu, zaleju horkou vodou a po chvíli vše zas vyliju. Ovšem chce to opatrně, opatrně. Al.
Je možné ostříhat růže až na jaře?, 20.3.2011
Růže se stříhají jedině na jaře.
Letošní boj se strupovitostí, 28.2.2011
Prosím raději ferramol, není toxický pro ostatní zvířata a konec konců ani pro vaši zahradu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika