Příspěvky uživatele - 48.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Maliny - co jim chybí?, 17.6.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, vloni jsem vysadila nové maliny a letos mají takové nažloutlé fleky na listech, prosím o radu čím je mám přihnojit nebo čím to může být, děkuji E
Bougainvillea v zimě, 28.5.2012 Obsahuje fotku
Bougwilku mám moc ráda, vždycky mě vykvete dvakrát ročně, letos kvete už od února, mám jí přes zimu v pokoji na parapetu a je pořád zelená, na jaře jen trochu přistříhnu, letos si určitě pořídím ještě jiné barvy, zdraví E
Co je to za sadbu, 19.5.2012
Děkuji vám za tip, máte pravdu je to rajčenka, jsem ráda, že jste jí poznala, už jsem si jí vyhledala, ani jsem nevěděla jak vypadá a podle informací jí ani dál pěstovat nebudu, vůbec mě neláká, zdraví Ella
Co je to za sadbu, 18.5.2012 Obsahuje fotku
Kamarádka mi dala nějaké rostlinky a vůbec neví co to vysadila, rostou hodně rychle a když promnu list, smrdí to jako listy indické okurky, ale to tvrdí, že ty určitě nevysévala, neví někdo, co to mě z toho vyroste? moc děkuji
Založení trávníku, 9.4.2012
Dobry den vsem, hodiny to tady procitam, takze nemam (zatim) zadne dotazy. Tech informaci je tady skutecne dostatek. Mam v planu poradnou obnovu stareho travniku, takže od provzdusneni, typ vertikutátoru, pres druh pisku a travniho semene az po... celý příspěvek >
Kaki od Starkla, 7.2.2012
Tak jsem ráda, že jsem se zde na kaki zeptala a určitě si ho koupím radši u nějakého zde zmíněného zahradníka, děkuji
Kaki od Starkla, 8.1.2012
Dobrý večer, moc děkuji za informace, zdraví E
Kaki od Starkla, 7.1.2012
Zdravím vás Palo a děkuji za odpověď, mě bylo taky divné, že tam nepíše název odrůdy, proto jsem radši zeptala, než si něco objednám, takže si Kaki radši koupím jinde, hezký den, Ella
Kaki od Starkla, 6.1.2012
Dobrý den, chci si objednat Kaki od Starkla, v letošním katalogu je jen název Kaki-Tomel, Diospyros,chtěla bych se zeptat, jestli má někdo s touto odrůdou do Starkla nějaké zkušenosti, vždycky,když jsem si od něj zboží objednala, tak jsem byla... celý příspěvek >
Právě mi (v říjnu) vykvetly kanadské borůvky - co dělat?, 16.10.2011
Jo, je to kamčatka, já to ani nepsala
Právě mi (v říjnu) vykvetly kanadské borůvky - co dělat?, 15.10.2011 Obsahuje fotku
Taky mě kvetou a zrají borůvky
Kiwi, 11.10.2011 Obsahuje fotku
Dneska jsem dotrhala poslední plody, moc velká úroda nebyla, mráz hodně zničil, plody musíte protrhávat postupně, když jsou hodně zralé, tak padají samy
Napadení jahod, 23.9.2011
Tak jsem v noci nic nenašla ale přes den jsem maličké zelené housenky objevila,bylo jich jen pár,divím se,že udělaly takovou škodu,díky
Napadení jahod, 23.9.2011
Jahody jsem pořádně prohlédla a na těch listech nic nevidím, žádné housenky tam nejsou a díry se dělají dál, co s tím, zdraví E
Napadení jahod, 20.9.2011 Obsahuje fotku
Na listech jahod mám takové vykousané díry, už se mi to objevuje druhým rokem, když s listy zatřesu, vylítnou malí bílý broučci, asi molice, někdy je mám i na malinách, na plody to nemá žádný vliv, ty jsou pěkné, letos v srpnu jsem dala všechny... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika