Příspěvky uživatele - 48.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nektarinka - plíseň na plodech, 9.9.2011
Děkuji za odpověď, zdraví E
Nektarinka - plíseň na plodech, 9.9.2011
Dobrý den, protože jsem měla letos prvně na nektarinkách padlí, tak se chci zeptat, jestli je už nemám postříkat radši hned na podzim a na jaře znova anebo stačí jen jarní postřik?děkuji E
Jak to vypadá s úrodou broskvoní?, 28.8.2011
Tak to jsem měla s meruňkama, taky spadaly shnilý a dokonce jeden strom jsme museli porazit a broskve mě snědly včely, taky jich bylo na jedný broskvi 10,mám dva sousedy včelaře
Jak to vypadá s úrodou broskvoní?, 28.8.2011 Obsahuje fotku
Broskví bylo dost ale byly hodně napíchané od včel, tohle jsou poslední, na ty už včelky nešly
Poradí někdo název kytiček, 21.8.2011
Děkuji, E
Zvadlé listy, 7.8.2011 Obsahuje fotku
Tak už to má meruňka za sebou, bála jsem se, aby se to nerozšířilo i na ostatní stromy, škůde jsem žádnýho nenašla, ale nafotila jsem střed kmene a vypadá to na nějakou houbovou chorobu, asi by se už nezachránila, dík E
Zvadlé listy, 7.8.2011 Obsahuje fotku
Tak to vypadá přesně jak popisujete, listy začínají žloutnout a na kmenu jsem našla nějaké vykousané díry, vzpoměla jsem si, že tam v zimě kloval strakapoud, teď bych nutně potřebovala poradit, jestli mám strom nějak ošetřit a nebo radši porazit a... celý příspěvek >
Hniloba plodů broskví, 31.7.2011
Tak já měla padlí letos prvně i na nektarinkách i když jsem dělala postřik.
Poradí někdo název kytiček, 30.7.2011
Děkuji, jen se ještě zeptám, oba dva? mě připadá že má každý jiné květy a jestli se dají přes zimu uchovat, jako normální muškáty
Poradí někdo název kytiček, 30.7.2011 Obsahuje fotku
Zdravím, na dovolené jsem objevila tuhle nádheru, ale zatím nikdo pořádně neví jak se kytičky jmenují, na jedné diskusi jsme to řešili a snad je ta poslední minimuškát, ale tu světle fialovo-růžovou nikdo nepoznal, jen modrou lobelku, věděl by... celý příspěvek >
Zvadlé listy, 30.7.2011
Díky a to strom napadnul nějaký škůdce, aby se to nerozšířilo na ostatní stromy, zdraví E
Zvadlé listy, 29.7.2011
Já jsem si tu diskusi o hnědnutí listů pročítala, ale na tý mojí meruňce listy hnědé nejsou, jsou normálně zelené, jen jako zvadlé
Hniloba plodů broskví, 29.7.2011 Obsahuje fotku
Já mám taky na broskvích nějakou hnilobu, na některých větvích jsou plody zdravé a na druhých jsou napadené
Zvadlé listy, 29.7.2011 Obsahuje fotku
Zdravím, chtěla bych se zeptat co se děje s meruňkou, když jí takhle začaly během 14 dní uvadat listy, začalo to plodama, když na třičtvrtě stromu byly během týdne úplně scvrklé meruňky a teď zase listy, je to odrůda Velkopavlovická a každý rok dobře... celý příspěvek >
Hurmikaki, tomel japonský, 26.6.2011
Díky za odpověď, myslela jsem si to ale radši jsem se ještě zeptala proto že právě jak píšete vy, některé rostliny musí být dvě, zdraví E
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika