Příspěvky uživatele - 48.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nektarinka - plíseň na plodech, 31.5.2011
Tak mám postříkáno jen Sylitem, Sulikol v Baumaxu neměli, vše jsem otrhala, napadené listy i plody a po 7 dnech budu opakovat, postříkala jsem preventivně i druhý strom, všem děkuji za rady E
Nektarinka - plíseň na plodech, 31.5.2011
Tak to jste mě potěšil, že se dá úroda ještě zachránit, já všechny napadené plody otrhala, moc jich nebylo asi 20,a ještě jich tam hodně zbylo, na některých špičkách se kadeřavost objevila a je tam vidět i to padlí, tak jsem to všechno otrhala a... celý příspěvek >
Kiwi, 31.5.2011 Obsahuje fotku
Tak kiwi už pěkně nakvétá, hlavně že jsou na něm včeličky
Nektarinka - plíseň na plodech, 31.5.2011
Děkuji vám oběma za odpověd, já pěstuji broskve a nektarinky 20 let a ještě jsem tuhle nemoc na nich neměla, plody jsou napadené jako angrešt při americkém padlí, ještě bych se chtěla zeptat, jesti když je dnes ošetřím postřikem, tak se budou moc... celý příspěvek >
Nektarinka - plíseň na plodech, 31.5.2011 Obsahuje fotku
Zdravím, na plodech nektarinky se mi udělala plíseň,celý plod je jako obalený bílou plísní, na fotce je to bohužel špatně vidět, mám to jen na jednom stromě, ostatní jsou zdravé, poradí mi někdo co s tím, jestli se to dá ještě nějakým postřikem... celý příspěvek >
Frézie, 29.5.2011
Tak aby letos vykvetly, to už nezachráním, aspoň je přesadím do záhonu, aby narostly větší cibule, ale když je na vánoce rychlí, tak je mají taky v květníkách, asi je hodně hnojí, díky zy odpovědi E
Clematis kvetoucí na jaře, 29.5.2011
Děkuji za určení, já ho dostala a kamarádka právě taky neví jak se clemátis jmenuje, E
Clematis kvetoucí na jaře, 29.5.2011
Marie taky zdravím a děkuji E
Clematis kvetoucí na jaře, 28.5.2011 Obsahuje fotku
Ahoj, neví někdo název tohoto klemátisu, nakvétá koncem dubna a nemusí se stříhat, děkuji L
Frézie, 28.5.2011
Jsem na tom podobně jako paní Květa, v loni jsem frézie pěstovala poprvé, dala jsem je do truhlíku a krásně všechny vykvetly, uskladnila jsem je přes zimu do kuchyně, jak jsem tady vyčetla a letos opět vysadila a mají listy vytáhlé, slabé a ani jedna... celý příspěvek >
Elektrická rotační sekačka s mulčováním, 19.5.2011
tak jsem se na konci diskuze dočkal :-)) řeším podobný problém... končící elektrická sekačka, trávník, kde roste vše (zelený beton u baráku nechci, na jaře to třeba moc hezky kvete..jak na louce), sečení tak 2x týdně a roční bernský "turbosalašník" k... celý příspěvek >
Pozdní postřik proti kadeřavosti, 13.4.2011
Díky za odpověď, zdraví E
Pozdní postřik proti kadeřavosti, 13.4.2011
Tak já to letos risknu a už to nechám být, třeba když je to poprvé, to stromky nějak přežijou, určitě bych to ještě tím Syllitem zkusila, ale zrovna pořád prší, díky moc, E
Pozdní postřik proti kadeřavosti, 12.4.2011
Já jsem letos na postřik úplně zapoměla, ještě se mi to nestalo, štve mě to, můžu ještě stromy stříkat, když nektarinky i broskve kvetou, dík
Odrůda rajčete, 28.2.2011
Dobrý den Mirku, díky za tip na rajčátka, když je ta rada od vás, tak to je pro mě záruka, protože už v loni jste mě tady často radil a vždycky dobře, bohužel jsem musela hodně zredukovat záhony a úplně zrušit velký skleník ze zdr.důvodů tak sem spíš... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika