Příspěvky uživatele - 217.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňka na broskvoni, 1.4.2010
Ja sa teraz rozhodujem medzi odrodami Veharda, Maďarská. na podnoži Montclar. neviem aký to bude velký strom? škôlka Veselé pri Piešťanoch.
Elektrický vertikutátor, 24.3.2010
posekat co najnizsie hned pred vertik. Vysoku travu by vam mohlo vytrhavat skorenmi a vertikutacia by nebola kvalitna.
Ékonomické čerpadlo, typy, názory, skúsenosti, 2.2.2010
Vacsinou pre bezne cerpadla na 1 W je podstatne menej ako 100 l/h. Cim je optimax taky vynimocny, dava skoro dve stovky na watt!? Dava mensi tlak a mozno je aj viac citlivy na tlakove straty s vyskou...?...alebo to testovali dole... celý příspěvek >
Doma dělané filtrace, 25.1.2010
nasavanie z drenaze a doplnit ten vodopad = 16 tis. 
Doma dělané filtrace, 24.1.2010
Pani, mna by zaujimali vase nazory na dve varianty: Drenazna hadica s variantou hnatia vody do hadic, a druha nasavania vody z hadic. Predpokladam, ze nasavanie je lepsia varianta....hnanie do... by asi nefungovalo. Dalsia vec by bola k drenaznej... celý příspěvek >
Technicka otazka, 22.1.2010
je to stihl O18 a mna len zaujimalo co to skackenie sposobuje ale pily dobre a je neskutocne lahka
Tazky chod motoru, 22.1.2010
Zdravim dnes sa mi stalo na mojej stilke ze sa motor po zahriati velmi tazko rozbiehal ako by ho nieco drelo ale nic som nevidel pochvili drzania plneho plynu, motor isiel normalne bez drhnutia co sa stalo a co to sposobilo???poradte odbornici
Technicka otazka, 22.1.2010
A vadi ked skace viac co to sposobuje??
Uskladnění slivovice v dub. sudu, 20.1.2010
Ak mal na mysli nie mernu hmotnost ale skor viskozitu, tak vyssia hustopta opat znaci menej alkoholu, pretoze viac alkoholu dava menej viskoznu kvapalinu. Jedine ze by sa mu vyluhovala nejaka zivica, co mu znizi hustotu, resp mernu hmotnost a zvysi... celý příspěvek >
Uskladnění slivovice v dub. sudu, 19.1.2010
"Je pravda, že tento destilát má mnohem větší hustotu než klasicky vypálená a skladovaná slivovice. " Ak ma vacsiu hustotu, tak je obsah alkoholu mensi.
Pila s vykomom motora 1800 W, 3.1.2010
No trocha stema pobavil ale konstatujem ze mate asi aj pravdu:-))...ale vedel by mi niekto vysvetit ten          menovity prud A 6.1
Pila s vykomom motora 1800 W, 3.1.2010
pozrem sa po pile s mensim vykonom pozeral som po starsej ikre a tam je na stitku napisane... menovity prud-A 6,1...to znamena ze 10 A istic by to zvladol alebo to znamena nieco ine
Pila s vykomom motora 1800 W, 3.1.2010
Na dome je to riesene tak ze su tam dva istice po 10A na kazdu polku doma jeden.Tomas ty vravis keby som iba mal pustenu pilu a nic ineho tak to ten 1800 W motor utiahne bez problemov??
Pila s vykomom motora 1800 W, 3.1.2010
1600 Watovy motor moze to byt nevyhodi to???
Pila s vykomom motora 1800 W, 3.1.2010
Ano mam to naozaj na dom takze by som mal volit pilu so slabsim vykonom akym asi???,
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika