Příspěvky uživatele - 217.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lavicka, mostik - nakup, dily, skusenosti, 1.11.2010
Je firma, co zabezpecuje namacanie dreva do ochrannej latky... ma plnoautomatickú namáčaciu vaňu na drevo vystavene vode. Zabezpecuje mimo ine aj takuto ochranu: IV. - exteriér pri priamom styku s pôdou alebo vodou. V. - trvalý kontakt s morskou... celý příspěvek >
Výběr vysavače na listí, 1.11.2010
este to rozviniem : "vysavac pre tych co maju vela penazi a CHCÚ SA VEĽA NAROBIŤ a maju vela miesta v dielni ci garazi"
Samoopelivé slivky, 21.10.2010
Zdravím, ktoré druhy sliviek sú samoopelivé? Chcem nejakú kúpiť a neviem si vybrať. Aký je podpník pre slivku s najmenším rastom? Môže byť St.Julien?
Zavarat ekonomicky, 7.10.2010
Chcem zavarat ekonomicky. To znamena menej nalevu a viac zeleniny (uz nech je akakolvek). Preto sa snazim dostat do poharov vela zeleniny a malo stavy. Zena ale tvrdi, ze malo stavy, malo chuti. Ja zas hovorim, ze staci urobit vyssi koncentrat,... celý příspěvek >
Anoxická filtrácia, najčudnejsí koncept filtrácie vody, 29.8.2010
Pýtam sa na skúsenosti i keď neverím že niekto na fore nejaké má. Je to vynález dr. novaka. Používa sa bentonit a laterit. Nikdz som žiadny princip nevidel tak podrobne popísaný ako tento. Možno vraj požiadať o cd book. Filtruje sa podla miesta vo... celý příspěvek >
Vláknitá řasa, 28.8.2010
Mozme sa my snazit... Aby ste vedeli s cim bojujete: Cyanobacteria are the only group of organisms that are able to reduce nitrogen and carbon in aerobic conditions. zdroj wiki Inymi slovami ma vynimocne a jedinecne vlastnosti rast "zo... celý příspěvek >
Jaké ryby a kolik, 22.8.2010
ja mam slnecnice 3 a desiatky malinkych. Dorastaju do 15 cm maximum a zivia sa hmyzom. O krmivo nemaju zaujem. Na hmyz a larvy komarov su idealne.
Ako s dozrievanim rajcin?, 14.8.2010
Trham ich nie uplne dozrete, ale zena ma hresi, ze najlepsie dozreju na rajcine. Cital som niekde, ze dozreju rovnako aj odtrhnute, a rastlina moze nasadit sily na dozretie ostatnych. Ako je to najlepsie robit? Samozrejme neotrhavam zelene, ale take... celý příspěvek >
Dominátor - ničí zvířata v zemi?, 14.8.2010
Mate vobec predstavu, kolko organizmov zije na 1 m2?
Hniloba plodů broskví, 14.8.2010
Jedna z nasich broskyni bola napadnuta voskami. A to tak, ze tam bolo kopu much os a inej havede co sa krmila na tych sladkych vykaloch. Bzucalo to tam ako v úlu... Po obrati broskyn biednej kvality, som to riadne postriekal, azda sa strom este... celý příspěvek >
Promísení kompostu, 14.8.2010
...som si spomenul na jedno movie na youtube. Sutazili, ako rychlo dokazu vyrobit kompost. Mali zo suda urobenu miesacku a vhanali tam vzduch. Tvrdili ze z vhodnej skladby rastlinych zbytkov dokazu spravit kompost za par dni. Ja mam dve kopy, ktore... celý příspěvek >
Portulaka, šrucha, skončený boj?, 7.7.2010
Kolko som s ňou bojoval a aj tak nevykynožil. Nakoniec som podlahol a ochutnal ju. Slanokyslá olejová príchuť. Možno do šalátov? Vždy som túžil po tom, aby zelenina rástla ako burina... toto je prvá "zelenina", ktorú máte v záhrade aj... celý příspěvek >
Sekacky Murray, 12.6.2010
Nepoznam tuto kosacku, ale chcem poradit nieco ine. Ak sa jedna o starsich rodicov, nedoporucujem jednorychlostny pojazd. Sused ma tiez jdnorychlostny. Pred par rokmi mu chodenie za nou nerobilo problemy, dnes uz za nou nestaci. Doporucujem aspon... celý příspěvek >
Zkušenosti s filtrací, 7.4.2010
Raz za mesiac cistenie nie je take zle... Mate niekto skusenosti s filtrom v "tvare sudka" PF 7000?  Ma objem vyse 40 l, a dost priestoru sa vyhrat v nejakej tvorivosti (pridanie biofiltracnych medii ci barier na mechanicku filtraciu.... celý příspěvek >
Kapková závlaha - rozebírání na zimu, 4.4.2010
Je to pakaren. Moja zena meni plany za chodu a potom chce aby som prerabal aj zavlahu. 2 cm strata hadice Vas nezrujnuje.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika