Příspěvky uživatele - 33.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Impregnace dřevěných sloupků na plot, 19.6.2010
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušeností s nátěry spodní části dřevěných sloupků /část, která je v zemi/. Budu stavět ohrahu u lesa - lesní uzlové pletivo na dřevěných smrkových sloupcích. Oplatí se dělat tyto nátěry? Kulatiny na... celý příspěvek >
Namrzlý terminál, 3.4.2010
Na terminálu je vidět ještě 2 další výhonky, takže myslím. že jeden z nich by se mohl použít jako náhrada terminálu. Souhlasím s Vámi, že bude nejlépe počkat, co udělá namrznutá část a až potom se rorhodnout. Výhon nad ní vypadá skutečně dobře.
Namrzlý terminál, 2.4.2010
Pro jistotu bude asi lepší založit nový terminál.
Namrzlý terminál, 1.4.2010 Obsahuje fotku
Prosím o vyjádření. Namrzlý terminál na foto ponechat, nebo založit nový? Jaké máte s tím zkušeností? Jedná se o jabloň Croncelské. Za odpovědi děkuji.
Existuje ještě jadernička?, 28.2.2010
Na Valašsku se pěstuje i ve výškach nad 800 m.n.m. Na Moravě se vloni prodávala vcelku běžně. HJ
Katinka a Herman ve vysokých polohách, 26.2.2010
Dobrý večer, chci se zeptat, zda má někdo zkušenosti z pěstováním odrůd Katinka a Herman ve vysokých a drsných podmínkách. Která odrůda je do těchto podmínek podle Vás vhodnější. Za názory předem moc děkuji. HJ
Co je to za odrůdu?, 26.2.2010 Obsahuje fotku
Stark Earliest to podle mne nebude. Ten vypadá takto :
Máte někdo zkušenost s odrůdou Ligol?, 12.2.2010
Má někdo zkušeností s pěstováním odrůdy Ligol ve vyšších a drsných podmínkách? Děkuji.
Ontario a Wagenerovo, 30.1.2010
Myslím si, že jablko pana Harta by mohlo být Wagenerovo, nebo nějaký kříženec Ontaria. Těch kríženců Ontaria je více, např. na Valašsku existuje velmi zajímavý kříženec Jaderničky moravské a Ontaria, které vyšlechtil František Trpík z Rožnova pod... celý příspěvek >
Ontario a Wagenerovo, 30.1.2010 Obsahuje fotku
Jablko po rozkrojení má dužinu bílou s nádychem slabě zelené. Po několika minutách slabě hnědne. Chuť po 3 týdnech v bytě je sladko-kyselkavá, velmi dobrá. Menší jablko je vice kyselkavé. Slupka je velmi jemná. Jablka za 3 týdny v teple nemají znaky... celý příspěvek >
Ontario a Wagenerovo, 29.1.2010
Možná je to úplně jiná odrůda, ja skutečně nevím co je zač, jen se s kolegou domníváme, že by to mohlo být Ontario nebo Wagenerovo. Těch plochých sort zase tolik není. Zítra jablko rozkrojím, vyfotím a ochutnám a dám vědet, co jsem zjistil.
Ontario a Wagenerovo, 29.1.2010 Obsahuje fotku
Našel jsem pár foto ze starých pomológií.
Ontario a Wagenerovo, 28.1.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, chci se zeptat, zda na přiložených fotografiích je Ontario nebo Wagenerovo - nemohu se s kolegou zhodnout. Já tvrdím, že Wagenerovo, on že Ontario. Jablka jsou celkově velikostně vyrovnané - široké 7-8 cm, vysoké cca 5 cm, váha cca 120g.... celý příspěvek >
Ontario a Wagenerovo, 27.1.2010
Paní Lído, moc Vám děkuji, velmi jste mi pomohla. Vlastní fotografie těchto odrůd nahodou nemáte? Literatúra se značně liší a v některých případech si i odporuje. Děkuji ješte jednou. HJ
Ontario a Wagenerovo, 26.1.2010
Dobrý večer, chci požádat zkušené, hlavně starší ovocnáře z praxe o radu, jak rozeznat od sebe odrůdy Ontario a Wagenerovo. Mám na mysli rozdíly v stromu, květu, listu, plodu.... Za odpověď předem moc děkuji. HJ
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika