Příspěvky uživatele - 6.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskvoň - jakou?, 27.11.2009
pro pana Rostislavika Nechápu, jak můžete mít obavy z velkého množství ovoce.Nakrájim večer na mísu asi 8 broskví, trošku,ale jen trošku pocukruju, pokapu citronem, a tak 4-6 kapek rumu pro vůni a jen tak na krajíček.Víc ne, aby mne neosočila... celý příspěvek >
Mišpule - špičák - jak na korunku?, 22.11.2009
Loňský rok jsem sadil špičák mišpule, když se zdálo, že se přijmul, provedl jsem zaštípnutí, Buhužel moc vysoko.Potřeboval bych to na jaře opravit.Když zastřihnu dvouletý kmínek v potřebné výši, rozvětví se nebo ne?Postranní obrost na kmínku... celý příspěvek >
Kvas smrdí podobně jako ředidlo, 8.11.2009
To je normální stav. Stane se to když kvas nastartuje velmi bouřlivě. Jako letos švestky- -bylo horké září.
Pálenka - letos poprvé, 8.11.2009
+5 Kč na l 50% pálenky - říkal mů palič
Vertikulace, 25.10.2009
Ten kryt vyhazovacího otvoru doporučuji jen nastevřít.Také jsem ho zaaretoval klackem v otevřené poloze.Kámen v trávníku mi ošklivě rozrazil nohu na holení kosti. Myslel jsem, že se bolestí... hádejte co? Pepík
Čím hnojit švestky?, 25.10.2009
Stromkům přilepšuji tak, že po obvodu koruny udělám trubkou 3-4 díry, a čas od času naleju konev zkvašených kopřiv.Nic lepšího k dispozici nemám.Také po odkvětu stříknu na list Krystalon a Wuxal.Pepík
Modra ruze, 22.10.2009
Už je to dávno co jsem viděl údajně modrou, ale spíše namodralou růži.Růže se snad jmenovala J.F.Kennedy.Pepík
Zanedbaná zahrada - co dělat?, 11.10.2009
Architektovi bych se velkým obloukem vyhnul.Z toho kouká jen a jen práce a výdaje.Pokud nechcete vytvořit jednolitý trávník, nebo zeleninovou plantáž.dosadil bych mezi "halabala" rostoucí stromy keře, ponechal pár cestiček.Jestiže nemáte na... celý příspěvek >
Chci se napást na zahradě, 8.9.2009
Loni jsem sklízel přímo z keře modrou révu Boskoop Glory ještě koncem října.Přešla několika ranními mrazy ale jedlá byla pořád.Dozrála a zesládla už před příchodem mrazíků.Pak už jenom visí... K těm ostružinám, nejranejší je asi odrůda Wilsonův raný... celý příspěvek >
Kdy rizkovat rybiz?, 2.9.2009
Je to sice mimo diskusi, ale-je to s angreštem obdobné??      V okolí mám padlí, napadá i údajně rezistentní odrůdy.Objevil jsem jeden rezistentní rezistent, chci se pokusit o množení, zatím keř.Pepík
Dýně hokkaido, 27.8.2009
Vážení příznivci tykví hokkaido.V lednu jsem dotazem založil tento řetězec.Už sklízím první plody.S využitím plodů jsem na rozpacích, čekal jsem více.Zkusil jsem tolik vychvalovanou krémovou polévku, opravdu mne nenadchla.Taková dršťková nebo... celý příspěvek >
Slimáci? Vím jak na ně, 10.8.2009
to PP: Před 40-50 lety Energit snad ještě neexistoval.Teď vážně.Jako pitomá děcka jsme čas od času nějaký ten pokus udělali.Naštěstí šlo vždy o ochutnání jen malého množství.Ono to zřejmě vůbec nebylo dobré, na rozdíl od mejdlíčka.Samozřejmě,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika