Příspěvky uživatele - 6.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Založení tažňů, 26.1.2010
Ještě jsem zapomněl.Jedno rameno tak 6 čípků.Na jednom kmínku mám ramena 2. Na letorostu nechám tak 2 hrozny.Násada je velká, proto musí odpovídat pohnojení.Pepík
Založení tažňů, 26.1.2010
Protože nemám vinohrad ale jen pár hlav stolního vína, mohu každé hlavě věnovat péči-zálivka, listové hnojivo. Pěstuju révu na ramena. Když mi narostou ty "hrábě",jako na obr.3 v odkazu předchozího příspěvku od Mirka, tak prvně zastřihnu... celý příspěvek >
Réva a břidlice, 17.1.2010
Najděte si téma Založení vinice a v něm příspěvek od Bred_ik. Hezkou noc přeje Pepík.
Švestka Valor - Prunus domestica "Valor", 17.1.2010
Pánové, děkuji Vám za informace.Asi ji zkusím. Když už mám tu mezeru po vykopané jabloni Mantet, která zklamala důvěru v ní kladenou... Ještě jestli můžete prozradit čím a kdy to stříkáte na moniliózu? Pepík
Švestka Valor - Prunus domestica "Valor", 16.1.2010
V katalogu od bakera jsem narazil na švestku Valor.Má mít obří plody.Zatím jsem nenašel zhodnocení od někoho, kdo ji zkusil.Máte někdo zkušenosti s touto odrůdou? Pepík
Broskyňa Suncrest, má ju niekto?, 13.1.2010
Ve 400 m.n.m mi po půli září dozrává Cresthaven.Docela pozdní odrůda. Jestli ta červenozelená bělomasá broskev byla ranější než Redhaven, pak by to mohla být Redwin.Pepík
Množení a paragrafy, 4.1.2010
Taky by mne docela zajímalo, jak je to s výsevem semen z licencované odrůdy.Jestli se stanu šlechtitelem a majitelem zcela nové odrůdy.Nebo jestli tvůrce má nějaké povinosti k původní licencované odrůdě.Pepík
Množení a paragrafy, 3.1.2010
Téma, na které se chci zeptat sice nesouvisí s drobným ovocem, ale protože se drobné ovoce poměrně snadno množí, šoupnul jsem ho sem . Jestliže si objednám keřík ovoce a pro svoji potřebu si namnožím několik dalších, asi se ničeho špatného... celý příspěvek >
Vápno do kvasu, 2.1.2010
Otázka je, co příznivci vápna tím vápnem nazývají.Když si dáte hasit kusové vápno a vysrříkne na vás, prožere vám to díru do kůže.když namočíte ruku a strčíte ji vápenného hydrátu tak dopadnete stejně.Naopak vyhašené vápno je netečné bílé bláto.V... celý příspěvek >
Hledám zvláštní jabloň, 29.12.2009
Z 60tých let min.století si pamatuju dvě žlutá jablka. 1) ananasová reneta, plochý žlutý plod, ale na slupce černé tečky jako od tužky,  2)jablko.kterému jsme říkali chodská reneta, matně vzpomínám na příjemně nakyslou chuť.Ale už je to dávno...... celý příspěvek >
Magi bylinka, 26.12.2009
Základem polévkových koření jsou kosti.Pepík
Muďoul, 26.12.2009
Muďoul prý potřebuje hodně vody.Nemám na zahradě bažinu, ani mi tam neprotéká potok.Nechám si zajít chuť na pokusy.Pepík
Kdoule, 25.12.2009
Když už se diskuze o kdouli tak krásně rozjíždí: nemůžete prozradit, jak ji zpracováváte? Pepík
Zmrznutí kvasu, 18.12.2009
Někde jsem četl, že když mniši ve Francii začali uchovávat víno pomocí destilace, tak za mrazivých nocí vlévali víno do mělkých, širokých nádob.Ráno vyhodili ledový škraloup a pak destilovali jen to "silné víno".Pepík
Zakládání sadu, 4.12.2009
Nepíšete jestli budete bydlet v místě nebo čas od času dojíždět.Taky nepíšete, jestli chcete sad hlavně pro svou potřebu, nebo pro produkci..Asi bych část pozemku věnoval drobnému ovoci.Často plodí už druhým rokem po výsadbě = lze se dožít... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika