Příspěvky uživatele - 144.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajče nemoc?, 18.4.2012
To na fotce jsem už vyhodila, mělo na pohled suché zkroucené listy, ale na omak jakoby živé. Brrr děsnej pocit. Mám ještě tři, ty neměli zkroucené listy, tak jsem je nechala. Na jednom už to zmizelo a na těch dvou je to už spíš takové... celý příspěvek >
Rajče nemoc?, 16.4.2012
Není to bílý povlak a není to na listech. Jen stonek a zdá se, že z jedné strany. Můžou být popálené od slunce, když jsem je už velké dala na okno, kde svítí slunce až opravdu k večeru kolem 17 - 18 hod.?
Rajče nemoc?, 15.4.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám na rajčatech nějaké bílé skvrny, neví někdo, co by to mohlo být? Děkuji
Bejbino, 8.4.2012
Sháním ho už od ledna. Také jsem si ho objednala u nás v malém krámečku se semínkama. Prý nikde není. Oběhla jsem všechny velké i malé obchody v okolí. A nic.
Bejbino, 8.4.2012
Co je na bejbínu zvláštního, že se nedá sehnat??? Nikde. Z internetu ho objednávat nebudu, kvůli poštovnému. To se nevyplatí.
Jaké odrůdy rajčat na balkon?, 3.4.2012
Mirku prosím vás a co papriky, jsou také samosprašné? Začínají mi kvést papriky korál na okně.
Účinnost štěrbinového filtru, 16.3.2012 Obsahuje fotku
Ještě přikládám detailní foto síta při práci. Tomáš
Účinnost štěrbinového filtru, 16.3.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, sám sem jej pořídil. tedy jen jho část a to plastové štěrbinové síto. Cena je od banátu 790,-Kč. Volil jsem jednoduchou montáž nad stávající biologický filtr. Překvapila mě hlavně okamžitá účinost tohoto síta. Hromadí se njen kal ze dna,... celý příspěvek >
Jaký předfiltr pro koi jezírko štěrbinový nebo vortex?, 13.3.2012 Obsahuje fotku
Zdravím, dnes mi přišlo mikrosíto plastové, koupeno za 790,-Kč. Super věc, hned jsem udělal první testy před konečnou úpravou mého filtru a troufám si říct, že mi mikrosíto vzalo za 1hod to co filtrace za14dní. Je podáváno jako náhradní síto ke... celý příspěvek >
Papriky - klíčivost semen, 12.2.2012 Obsahuje fotku
Hamík, Vlasta, Prokop, Korál, Parade, De Cayene, Keskeszarv. Vylezlo skoro všechno. Někde chybí jedna nebo dvě rostlinky. Dávám do zavíracích kelímků na salát. Víčko propíchám jehlou a po vzejití rostlinek víčko sundám. Pokropím jen jednou při... celý příspěvek >
Jaká podnož?, 8.2.2012
Mohla bych se prosím zeptat tady odborníků, když mi starkl napsal, že hrušně mají na hrušní polničce, tak to je ten semenáč??? Děkuji
Kiwi nekvete, 1.2.2012
Dobrý den, chtěl bych pěstovat kiwi, rozhoduji se jaký druh. Zaujal mě Váš příspěvek a proto prosím, ojaký druh se jedná který kvete za rok. Děkuji
O jaký plod jde?, 27.12.2011 Obsahuje fotku
Prosím o určení plodu. Nalezeno minulý týden pod stromy v Ústeckém kraji děkuji karel
Filtrace - schválení, zavrhnutí, 22.9.2011
To uhlí vystihuje nejlépe tento dokument.
MT 7 Uni, 31.8.2011
Pridavate do unisystemu s motorem robin do Naturalu nejakou prisadu?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika