Příspěvky uživatele - 144.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sadíte už ven rajčata a papriky?, 21.4.2011
Já vysela pár rajčátek 23.2. a 13.4. začala kvést, tak jsem strčila na zkoušku pár do skleníku a pár ven. Zatím jsou v pohodě. n.v 190. Teploty skoro jako v létě 
Utopené místo roubování, 21.4.2011
To je starší fotka, teď už tam něco raší. Když jsem chtěla udělat novou fotku, foťák mi napsal zoom error. Zkusím to dnes vyfotit mobilem. Zatím moc děkuji za vaše rady.
Utopené místo roubování, 21.4.2011
Na kmínku byl počet větví stejný, jen jsem je na podzim zkrátila. No já nevěděla co s tím . No a co ted´ s tím?  
Utopené místo roubování, 21.4.2011
Nechci bujnější růst, máme malou zahrádku, takže ji vykopem a zvednem. A tu založenou korunku jsme takto koupili. Když už ho budem přesazovat, jak tu korunku opravit? Škoda, že jsem všechny stromky nakoupila, než sem tady zjistila, jak má takový... celý příspěvek >
Utopené místo roubování, 19.4.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je lepší ji vykopat a zvednout, nebo jen odhrabat. Je to asi šest cm pod terénem. A ještě jestli nechat korunku jak je? Je sázená loni na jaře. Jo a je to kaštanka na podnoži colt (kdyby to třeba bylo... celý příspěvek >
Kiwi u kůlu, 11.4.2011
Dobrý den, potřebovala bych poradit s zapěstováním kiwi, nechci je vést po drátěnce, jak je mám stříhat, pěstuje se na jeden výhon nebo více, mám odspodu výhony "vyholit" a jak dosáhnout plodícího obrostu?Marie
Bělomasá broskev, 11.4.2011
Dnes jsem koupila bělomasou broskev odrůdy Pan Tao v Lotouši u Slaného, měli ještě pozdnější odrůdu, nevím možná posílají na dobírku, jukněte na internet.Stála 185kča je to docela hezký stromek
Švestka Jojo, 8.4.2011
Takže s panem Boštičkou už jsem domluvená . Jinak ten stromeček má 40cm od země k té větvičce a je huuuubenej jak malíček a stál 215Kč. Tak nevím, jestli ho za ty peníze nemám zachránit?  Pane Josefe na broskvoň se... celý příspěvek >
Švestka Jojo, 7.4.2011
To zní dobře Wimpi, zkusim to 
Švestka Jojo, 6.4.2011 Obsahuje fotku
Tak jsem tu s dalším "stromečkem" . Tenhle klacek mi poslal starkl. Mám čekat, kde vyrazí nějaké větvičky a pak stříhat, nebo to nějak zastřihnout už teď? Zasazená je loni na podzim. Děkuji za odpovědi.
Zmlazení broskvoně, 6.4.2011
Takže já děkuji všem za jejich názory a nákresy různých řezů. Myslím, že jsem se rozhodla zkusit řez pana Josefa. Ale... jelikož jsem obdařena velkým mateřsým citem, ne k tomu stromu, ale k mému dvouletému broučkovi, který stále hledá co by na... celý příspěvek >
Zmlazení broskvoně, 5.4.2011
Ano, ustřihnu vždy větvičky, které jsou na konci suché. Ale za tu jeho celkovou vizáž nemůžu. Máme zahradu asi 2 roky 
Zmlazení broskvoně, 4.4.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím potřebovala bych poradit, jak seříznout tuto broskvoň? Má strašně dlouhé vyholené větve a na koncích vždy plno nových větviček. Už tam skoro nedosáhnem. Chtěla bych aby znovu obrazila níž. Půjde to? Děkuji za rady
Nektarinka řez, 2.4.2011
Byla zasazená loni na jaře. A teď už vypadá, že i pokvete. Mám přesto řezat? Hezky jste mi to namalovali, děkuju 
Nektarinka řez, 2.4.2011 Obsahuje fotku
Prosím poraďte jestli ji nechat tak jak je, nebo nějak seříznout. A jestli řezat, tak kdy? Děkuji
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika