Příspěvky uživatele - 144.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Divoká kačena, 14.5.2012
Tak už jsou tam malé kačenky . Kačena každý den odlétala někam se najíst, nikdy si od nás nevzala ani rozdrobený chleba. Dneska se ani nehla a chleba si vzala. Zítra bude i s kačenkama pryč? Nebo tam ještě bude než vyrostou trošku? Nevíte? Malej je z... celý příspěvek >
Kroutí se borůvky, 13.5.2012
 Takže jsem je vykopala, kořeny trošku rozebrala a zakrátila. Byly totiž ve tvaru květináče, tak jak jsem je tam na podzim zasadila. Jestli to nebude ono. Udělala větší díry a dala více rašeliny a hnojivo určené přímo na... celý příspěvek >
Kroutí se borůvky, 12.5.2012
Já mám tak zkroucené listy, že jsou k sobě jako by přivařené. Nejdou od sebe ani oddělit. Potrhají se.
Žloutnutí listů, 11.5.2012 Obsahuje fotku
teda spíš jako by žloutla žilnatina a ne list
Žloutnutí listů, 11.5.2012 Obsahuje fotku
Začaly nám žloutnout a opadávat listy u nektarinky. Loni nám takhle odešla broskvoń zasazená nedaleko. Neví někdo jak jí zachránit?
Kroutí se borůvky, 9.5.2012
Máte to moc krásný marmiso. Tak něco takového si pořídím. Já je mám v zemi, ale jsou v rašelině. Nijak neoddělené od hlíny. Takhle mám už zasazené jiné dvě a ty jsou v pohodě. Mají velké přírůstky a jsou obalené květy.... celý příspěvek >
Včely a plastová okna, 8.5.2012
Mají namířeno oknem do kuchyně - přímo do kuchyně. Oknem do obýváku - přímo do obýváku a oknem do ložnice - hádejte kam? Jsme ve 4. patře v bytovce. 2 okna JV a 1 okno SZ. Loni to bylo v létě třeba celý měsíc každý den. Letos se pomalu... celý příspěvek >
Včely a plastová okna, 8.5.2012
K nám nalétávají otevřenou ventilačkou vosy přímo do bytu. Každý den zabiju tak 6 - 7 (syn má alergii). A když náhodou nejsme doma, tak stejně nalétávají a pak je nacházíme na zemi mrtvé. Někdy přímo vidím, když nalétávají 3 - 4 najednou, tak... celý příspěvek >
Kroutí se borůvky, 8.5.2012
Ne ne nepřehnojila. Nedostaly ještě vůbec žádné hnojivo.
Kroutí se borůvky, 7.5.2012 Obsahuje fotku
Nějak se nám začaly kroutit dvě borůvky, neví prosím někdo, čím by to mohlo být?
Sázení paprik, 5.5.2012 Obsahuje fotku
doma se jim zatim daří
Sázení paprik, 5.5.2012 Obsahuje fotku
Můžu Mirku přesazovat, když už mají papriky plody? Jedná se o kozí rohy a papriku korál. A ještě bych se chtěla zeptat, jestli ty korály mám dát na zahradu, nebo nechat doma za oknem? Kde jim bude líp?
Nový stromek broskve, 4.5.2012
Můžu ještě teď koupit stromek broskve a zasadit? Není pozdě?
Papriky a rajčata na balkon, přesadit?, 18.4.2012 Obsahuje fotku
Já jsem vysévala někdy v půlce ledna snad, a už kvetou. Co teď s nima? Mám dvě plná okna a všechny kvetou. Opyluju je třepáním, někde to radil Mirek :o) Bude z nich něco? Ven můžou až za měsíc. Co?
Divoká kačena, 18.4.2012
Usadila se nám divoká kačena mezi větvemi u kompostu. Sedí na vejcích. Poraďte, kdy bude mít mladý a my se jí v uvozovkách zbavíme? Díky
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika