Příspěvky uživatele - 227.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stavba drevene udirny (amaterska), 24.7.2009
MMMM mate pravdu.to je blbost to davat ten kourovod uprostred zespoda..(doufam ze kominku to nevadi)  sem to pochopil az ted.Jako ze by mastnota tekla do kourovodu... takze to zapojimnizko zboku a dolu dam plech. Myslel jsem to tak ze my to... celý příspěvek >
Stavba drevene udirny (amaterska), 23.7.2009
Tak sem zpatky..  :D Zatim jsem to vyklidil u nas ve sklepe, a zkousel sem tak naslepo slozit tu udirnu a udirna by mela velikost 120cm vyska a po stranach 45 cm.Dale sem nasel na pude s uspechem celkem 2 pozinkovane roury a jedna   ma... celý příspěvek >
Stavba drevene udirny (amaterska), 23.7.2009
Jn zapomel sem pridat ze fakt nemuzu mit udirnu ani za barakem i kdyz tam mame malou zahradku/kvuli sousedum.a ani zepredu.Jediny mozny zpusod je ten dym napojit do kominu. Nikdy sme na zahradce ani neposedavaly.Proste na to nejsou podminky ale komin... celý příspěvek >
Stavba drevene udirny (amaterska), 23.7.2009
Jeste se chci zeptat. ze bych to postavil v te misnosti takto az nato ze vyvod pude smer komin: D     Mame v baraku docela dostatek cihel ale ne samotovych :ze bych je ocistil a pomoci betonu to udelal tak ze topeniste (mam jen 2... celý příspěvek >
Stavba drevene udirny (amaterska), 23.7.2009
Proste nedokazu na iternetu najit najaky navod(a planky) na stavbu drevene udirny nebo nejake pokusy.Nejvic se da najit jak ji pouzivat, jak topit a recepty nakladani masa 
Stavba drevene udirny (amaterska), 23.7.2009
Cau chci se zeptat.Zjistil jsem ze u nas ve sklepe je druhy vstup do komina.Topime pevnymi palivy v kotelne ale v druhe misnosti je u stropu dira do komina.Zkousel sem tah pomoci zapaleneho drivka a ohen horel do boku takze to je ok, ale zajima me z... celý příspěvek >
Výsadba po ošetření, 1.5.2009
Po jaké době se dají do půdy ošetřené tot. herbicidem Dominátor vysazovat stromky a keře? mk
Sázení po dominátoru, 1.5.2009
Dobrý den, po jaké době mohu do půdy ošetřené tot. herbicidem Dominator sázet okrasné stromy - thuje, smrčky, jalovce apod? Stačí až tráva zežloutne, nebo mám počkat až zcela uschne? mk
potřebuji poradit, 27.11.2008
Potřebuji poradit, pozemek 25X25m2, nadmořská výška 549m, silné severní větry přímo od Jeseníků, v létě jihozápadní větry. Na pozemku chci vytvořit včelnici a tímto jí živým plotem chránit proti větru. Chtěla jsem živý plot s Tysu, ale je pomalu... celý příspěvek >
co tam zasadit?, 24.11.2008
Na loucce o rozloze 25x25m2 chci vytvořit včelnicí, nad. výška 549m od severovýchodu v zimě příme větry od Jeseníku.v letě silne jihozápadní větry.Včelstva musí byt protí větrum chráněna, je to volna krajina a nechci narušit ráz krajiny jakou formu... celý příspěvek >
borůvky kanadské/ptáci, 14.9.2008
A co ptáci. Nezobou? Nemusí se nějak přikrývat třeba netkanou folií? Borůvky ještě nemám, ale mám to v plánu. Děkuji.
elektrická řetězová pila, 8.9.2008
Chtěla bych si pořídit el. řetězovou pilu. Budu ji potřebovat k řezání dřeva do krbu (štípaná delší tvrdá polena). Máte někdo zkušenost s pilou Partner Es 220? Můžete mi někdo nějakou doporučit v cenové relaci kolem 3000 Kč?Děkuji
Cisteni olejoveho cerpadla retezove pily, 1.7.2008
Jde o to jak to sundat?
Zaštipování skleníkových okurek salátovek, 6.5.2008
dobrý den Majko Nejprve k pěstování rajčat, okurek a paprik v jednom skleníku. všechny tyto rostliny jsou napadány plísní bramborovou. Ve vlhkém a teplém prostředí skleníku se daří všem plísním a přesto, že každá z těhto rostlin je napadána jiným... celý příspěvek >
Travní vyžínače, 31.3.2008
Dekuji za rady, takze jsem se zatim rozhodl pro bosch, na tyto drobne prace staci
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika