Příspěvky uživatele - 215.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Manuál Vari - Tera systém, 25.9.2008
Měl bych ještě doplňující otázku: dá se za Vari bez větších úprav zapojit vozík z Mountfielďáckého kultivátoru MTD? Mám možnost ho za pár korun koupit, za originál Vari chtějí peněz jak za kozu..  IP
Manuál Vari - Tera systém, 24.9.2008
Ne ne, do Uherského Brodu nejedu. Původně jsem měl jet do západnách Čech, ale nakonec se našlo něco blíže. Jedu do vesničku Olomouce, už i na úrodné Hané raději místo obdělávání pole nechávají záhumenek zatravnit :-(   Za Vari rv 1992 v... celý příspěvek >
Manuál Vari - Tera systém, 24.9.2008
Podle fotek tam jsou původní pneumatiky a vypadají jako nové... Majitel tvrdí, že to moc neužíval.. Bohužel není v našem koutě republiky Vari moc rozšířené, lidi jsou tu šikovní a spíš si dělali podomácku traktůrky. Pro Vari pojedu přes půl republiky... celý příspěvek >
Manuál Vari - Tera systém, 23.9.2008
Je to trochu mimo mísu, ale potřeboval bych se na něco zeptat. Budu kupovat starší Vari systém a potřeboval bych vědět, nač si dát pozor.  Motoru se ani moc nebojím, nač si dát u dvoutaktu pozor, vím. Co ale převodovka DSK 317? Dá se z jejího... celý příspěvek >
výběr profi křovinořezu, 13.9.2008
Pan Suchý mi promluvil z duše. Křovinořez je někdy k nezaplacení, ale proč bych se měl po týdenní dřině v práci ještě o víkendu huntovat na rovné louce s křoviňákem?  Po dvou letech této praxe začínám shánět starší Vari sestavu s bubnovkou...... celý příspěvek >
Zkušenost se sekačkou Partner 553 CM (P53-625D), 6.9.2008
Tak tohle se mi stalo taky a nakonec jsem Partnera prostě buransky překlopil na bok a olej vylil do starého hrnce.  Neptejte se mě, jak hloupě jsem se při marném hledání toho vypuštěcího šroubu cítil... Nechápu.
choroby lipy, 27.8.2008
Na naši stoletou lípu před pár lety ptáci donesli jmelí a dnes je tím svinstvem pěkně porostlá. Je její konec neodvratný, nebo se jí dá nějak pomoci? Rozhodně nehodlám čekat, až začnou uschlé větve, tlusté jako regulerní strom, padat na zem...
Zkušenost se sekačkou Partner 553 CM (P53-625D), 21.7.2008
Mám předchozí model - 553 - a po dvou a půl sezónách v plné akci bez problémů.  Myslím, že Partner nebízí velice dobrý poměr cena - kvalita. 
destilační přístroj, 30.6.2008
Měl bych velice konkrétní dotazy na zkušené kořalečníky. Je nutno na aparátu s jednoduchým zesilovačem (trubka vyplněná např nerez drátěnkou) a deflagmátorem destilovat dvakrát, nebo bude stačit jedna destilace? A jak se u těchto přístrojů reguluje... celý příspěvek >
Bývalý septik jako nádržka na deštovou vodu, 24.6.2008
Přesně stejný problém ted řeším já. Včera jsem byl v prodejně čerpadel a prodavač mi vysvětlili, ať raději zapomenu na plastové výrobky na jedno použití. Většinou mají příliš malý výkon. Doporušený výrobek byl z poctivého kovu a stál něco přes 3 500.... celý příspěvek >
Čerpadlo pro závlahu - vodárna?, 12.6.2008
Je mi to jasné, bez filtru bych brzy čerpadlo odrovnal. Nicméně první etapou bude sehnání a instalace nějaké vhodné nádoby o objemu cca 1metr krychlový.  Ovšem letos prší každý druhý den, takže potřeba zalévat není nijak akutní...
Čerpadlo pro závlahu - vodárna?, 8.6.2008
Skvělá diskuse, konečně se trochu orientuji v problematice. Rád bych použil na zalévání zahrádky vodu ze staré jímky, kam je teď svedena dešťová voda z části střechy.  Systeém si představuji klasicky jednoduchý: u jímky čerpadlo, umístěné v... celý příspěvek >
Motorová sekačka Al-ko BR520 Silver, 25.4.2008
Pokud by ta sada na odsávání byla příliš drahá, můžete zajít do nejbližších zdravotních potřeb, koupit tu největší injekční stříkačku (obsah cca 1.5 deci), v Mototechně přibrat hadičku na benzín a ejhle, máme zde perfektně fungující odsávačku. ... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika