Příspěvky uživatele - driver240

Rašení pod čočkou mobilu, 13.3.2020 Obsahuje fotku
My se zatím držíme :-D Ve stávajícím počasí, mohu poprosit o odhad, za jak dlouho nastoupí kvetení? Děkuji
Chovani vlastnich opylovacu - samotarske vcely (mason bees), 13.3.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, vím, že je vše odvislé od počasí, ale je již čas vytáhnout kokony samotářek z ledničky a ze sklepa ven na temperování a přípravu líhnutí? Chtěl bych stihnout kvetení meruněk a postupně dalších peckovin? Dekuji za odpověď
Broskvoň pro palmetu, 2.3.2020 Obsahuje fotku
Jak říkám, stromky mám 4 roky a stále se učím, dokonce jsem zde na fóru sám žadal o radu, jak je stříhat (neúspěšně), takže, že by bylo co ukazovat tvrdit nebudu, ale "jakési" foto přikládám. No už jsem si pořídil snad lepší postřikovač, ale... celý příspěvek >
Chovani vlastnich opylovacu - samotarske vcely (mason bees), 17.2.2020 Obsahuje fotku
PROSBA o radu, ve sklepě se mi objevila voda a část uložených kokonů včel na povrchu chytila plíseň. Jak to zachránit? Voda s hypermanganem by pomohla? Doporučeno je roztok sava (bělidla) do vody, ale ten po ruce nemám.
Bataty, 3.2.2020 Obsahuje fotku
Tak po 20 dnech už máme první vlaštovky  i první padlé. Jeden batát, jen ve vodě, pěkně zakořenil i skrze houbičku na mytí a kořeny se prudce derou vzhůru. Jiný v perlitu s odříznutým spodkem shnil totálně (ještě cítím ten smrad) a další ve... celý příspěvek >
Bataty, 19.1.2020 Obsahuje fotku
... dodatkové foto
Bataty, 19.1.2020
Tak jsem to asi trefil dobře :-D Děkuji moc za odpověď, jen pro úplnost... takže "dvě modrá párátka a jedno červené" přijdou tedy NAHORU ano? Protože tím vrcholem (vrch) a stopkou (u jablka též nohoře) jste mě trochu zmátl. Do Lidlu se teprv chystám... celý příspěvek >
Bataty, 18.1.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Rozhodl jsem se taktéž zkusit si vypěstovat batáty. Nakoupeny 2 druhy v kaufu. 1,5 dne jsem je nechal ponořené ve vodě, teď je chci po vzoru ostatních dát na stojáka a nechat ponořené jen z poloviny. S určitostí však nevím,... celý příspěvek >
Nejrychleji rostoucí strom, 14.1.2020
ANO pawlovnie v dobré hlíně+přihnojování+závlaha udělala až 60 cm průměr kmene za cca 7 let!!! (nebo 70 cm za 6 let... už nevím, viděl jsem na videu, kde počítali i málo znatelné letokruhy - super nábytkářské dřevo, už to hodně rozjíždějí tuším... celý příspěvek >
Semena česneku 2020, 11.1.2020
Fandím Vám a doufám, že další výsledky budet taktéž prezentovat! :-D Dnes při úklidu jsem objevil pár paliček "řeckého" česneku, tak jsem je fouknul do hlíny na zahradě, tak jsem zvědav, jestli z toho něco bude.
Očkování/čipování - vylomená očka, 10.12.2019
Když jsem viděl, že očko chybí, ponechával jsem původní větvičku již bez zastřižení (u peckoviny mi to přišlo předem zbytečné). U hrušně jsem pak zakrátil na první očko nad čipem ve víře, že možnál lokální přetlak mízy něco z čipu probudí a... celý příspěvek >
Očkování/čipování - vylomená očka, 10.12.2019 Obsahuje fotku
Táááák jsem zagůůůglil a našel... toto jsem myslel, zda-li to má cenu? Zářezy ve prospěch růstu Zářezy ve prospěch růstu používáme všude tam, kde chceme, aby vyrašil pupen nebo zesílil některý výhon. Posilující zářezy děláme v předjaří nad... celý příspěvek >
Očkování/čipování - vylomená očka, 10.12.2019
Děkuji mnohokrát za komentáře. Ono je to právě takový pokus vyjde/nevyjde, ale zrovna na mladých kosterních výchovných větvích se mi moc pokusovat nechce, tedy zastřihávat je a narušovat tak výchovu, i když při nejhorším bych měl ztratit jen... celý příspěvek >
Očkování/čipování - vylomená očka, 10.12.2019
Dobrý den, jen zkouším oživení, jestli se někdo nechytí...
Zdravověda stromů - minikvíz, 26.11.2019
Hmm.. čert ví, jestli jsem si i zdravý stromek Topkingu nenakazil právě roubem Lipnické neznámého původu. Asi jsem si to už nečistým nářadím roznesl i na meruňku... ach jo :-(
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika