Příspěvky uživatele - driver240

Airlayerying, 14.3.2018
Vidíte, zase jste mi vnukl nový nápad :-D Víno Vostorg mám druhým rokem, tak to aspoň budu moci vyzkoušet :-D (jestli nevymrzlo).
Jarní střih broskvoni, 12.3.2018
Jinak pro informaci posílám odkaz na pěkná videa od mého oblíbence pana Urbánka, hodně se věnuje broskvoním a má tam k tomu super pokec. Vřele doporučuji. Já o víkendu taktéž stříkal broskvoně kuprikolem a teď budu čekat na střih až po násadě... celý příspěvek >
Air layering fruit trees - množení ovocných stromů, 11.3.2018
Tento rok to mám taktéž v plánu :-D Jinak něco už se řešilo ve vlákně "Airlayerying".
Odvažování postřiků - rady, 10.3.2018 Obsahuje fotku
Stejný problém jsem řešil minulý rok. Po malé kapesní váze jsem nakonec skončil u tohoto. Objednáno z čínského "alíku" za cca 150 Kč a maximální spokojenost. P.S.: teď koukám, že ta stejná "Digitální lžíce s váhou do 500g přesnost 0,1g" se... celý příspěvek >
Svraštělá kůra po týdnu mrazů, 5.3.2018
Doufám, že se stromky teď po oteplení taktéž pěkně napijou. Chtěl jsem už začít roubovat, ale u nás po víkendovách mrazench -19,6 °C a -17,2 °C je kůra na jednoletých prutech ještě svraštělá, tak nevím co by na to rouby řekly.
Roubování na kořen, 24.2.2018
Ze srandy jsem těch 5ks kořenů narouboval. Kořeny s vlásečnicemi naroubovány a zasazeny do květináče, květináč mám teď doma. Ikdyž kořen tlačil vodu a roub "plakal" a napučel... tak po 3 týdnech už tuším výsledek :-(Ještě jsem zvědav, jestli aspoň... celý příspěvek >
Poznávačka - nyní žlutě kvetoucí keř, 19.2.2018
Paní Lído kdy u Vás Viburnum kvete?
Poznávačka - nyní žlutě kvetoucí keř, 19.2.2018
P. S.: zítra jdu omrknout jestli na stromě nezůstala nějaká zapomenutá semena a prý se snad dá i v dubnu nahřížit, tak uvidíme. Čmeláci a včelky samotářky budou mít radost :-D
Poznávačka - nyní žlutě kvetoucí keř, 19.2.2018
Jak říkají mladí dnes "OJ DOBŘE VY :-) " přiznávám nikdy jsem neslyšel... už ho gůůglím a hledám jak namnožit. Ještě jednou moc děkuji.
Falešný Dapple Dandy, 19.2.2018
Psal jsem taktéž panu K. minulý rok na mail o rouby a taktéž bez odpovědi :-D
Poznávačka - nyní žlutě kvetoucí keř, 19.2.2018 Obsahuje fotku
Nejsem "bůhví" jaký znalec, ale toto mě dnes překvapilo. Poradíte, co by to mohl být za keř? Spěchal jsem, tak jsem ho ani nestudoval, možná to bude něco bězného, ale to krásné kvetení nýní mě vyvedlo z míry. Děkuji
Rozkvétání 2018 M+B, 16.2.2018
Z mé strany jsem rád, že zima konečně přišla, mrazy nejsou velké a zatím vše pod sněhem. Když jsem před měsícem viděl, jak se broskvoním začínají nalévat a otevírat pupeny :-(Snad se to včas stoplo. Z broskvoní je "nejdále" RH oproti Primissimě a... celý příspěvek >
Jahody - inzercia - čo na to poviete?, 5.2.2018
:-D ananasové pineberry mám, plodit plodí, ale z 6 rostlinek jsem se dočkal zralé jedné jahody :-D "modré jahody" jóóó taktéž mi zvědavost nedala a z čínského eshopu jsem koupil za dolar semínka. Již na oko bylo vidět, že je fotka dobarvena ve... celý příspěvek >
Carpatin, Topking -> zkušenosti pozdní kvetení?, 30.1.2018
Ano o červnovém Šittově řezu vím, jen jsem ho z výkladu blbě pochopil (zastřižení=opoždění růstu výhonu=opoždění kvetení) a přitom jde jen o "obyčejné" zlepšení diferenciace pupenů... měl jsem "šíta" právě spojen jen s meruňkama a plozením... celý příspěvek >
Carpatin, Topking -> zkušenosti pozdní kvetení?, 30.1.2018
Dobrý den, někde jsem u Carpatinu četl, že kvůli pozdnímu kvetení uniká jarním mrazíkům. U Topkingu je uváděno taktéž pozdní kvetení. Jsou daná zpozdění v porovnání s jinýma slivoněma markantní? Třeba v porovnání se zelenou rynglí, wangenheim,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika