Příspěvky uživatele - krtonoška

Broskvoň - vyšší nadmořské výšky, 25.1.2008
....vyzkouším Red Haven odrůdu, ale nevadí jí vítr...jsem z Vysočiny a fouká tady skoro stále? Stačí jeden nebo dva stromky? ....meruňka je asi scifi.....nebo by v nadmořské výšce nad 500 šla? děkuji za radu
Co dodat, 25.1.2008 Obsahuje fotku
Takto mi každým roke květe několik cibulý a mnoho dalších menších cibulek čeká na svoji dobu. Pokochejte se také. Právě nyní kvetoucí....
Zachraňte Klívii, 19.12.2007
Děkuji za rady, pokusím se ji uvést do stavu odpočinku a na jaře uvidím, snad se vzpamatuje, jinak je opravdu moc pěkná. S tou vodou je to dosti možné. Díky
Zachraňte "Klívii", 11.12.2007 Obsahuje fotku
Prosím o radu jak zachovat klivii, která se nějak nedaří. Je mi ji líto dát pryč, jelikož si nemyslím, že se nejedná o nic vážného. Na listech se tvoří hnědé flíčky, které později zasychají. Viz. obrázky, prosím o rady. Květinu jsem dostal, takže... celý příspěvek >
Menší jehličnaté stromy, 27.8.2007
jasný..ohledně té reklamy, jasný skladba stromků, jsem rád, že jsem trefil první dva dobře... pořídil jsem si pinus nigra, budu pokračovat ve výběru a snad se mi povede udělat část zahrady s vůní lesa tak, aby nepřekážela zahrádce zeleninové a... celý příspěvek >
500 metrů nad mořem - Vysočina, 27.8.2007
Existuje prosím nějaká odrůda vína, která by byla vhodná a trochu prospívala v nadmořské výšce jemně nad 500 m, celkem větrné umístění, na jižní straně domu? Nechci enormní výnosy... krása této rostliny a její plodů je přednější. Kde by se dala... celý příspěvek >
Menší jehličnaté stromy, 27.8.2007
Vážení zahradníci, prosím o radu ohledně jehličnanů a možná i listnatých stromků,keřů na zákoutí zahrady cca 10x10 metrů......rád bych si tam udělal příjemné zákoutí, ale bohužel všechny jehličnany jsou vyššího vzrůstu...nechci prosím žádné... celý příspěvek >
Jakou švestku na větrné místo v 500 m.n.m.?, 16.8.2007
Také bych rád dostal radu o odrůdě švěstky do polohy těsně nad 500 m.n.m... Zároven bych ji rád neměl příliš vysokou zdůvodu stínění zahrady a sousedních pozemků.
Usychání listů na třešni, 8.7.2007
Prosím o radu. Uprostřed vzrostlé třešně začali usychat listy na jedné větvi. Už se mi to stalo u jabloně, ale tam byl problém hlubokého řezu a tak odešla celá, byla stejně stará. Ale ta třešen - chrupka, zdatná krásně plodí a měla výborné... celý příspěvek >
Zmijovec, 30.6.2007 Obsahuje fotku
přihnojím a uvidím...díky
Zmijovec, 24.6.2007
Prosím Vás jak mám zmijovec donutit, aby mi pustil květ...rostlina je letos vysoká cca 160 cm a tak metr široká...v zemi je velikosti dvanáct cm dlouhá brambora...stále hází malé hlízky...ale kvést se nechce...dočkám se? a po kvetení neodumře hlíza... celý příspěvek >
Dřevité řízky - kdy...?, 17.6.2007
Kdy odebrat a jak sázet řízky ze zlatice? Poradíte...jak si sám namnožit zlatý déšt?
africka fialka, 17.6.2007 Obsahuje fotku
jednou za dva roky přesazuji, zalévám do misky a nechávám asi metr od okna ,,,, no a ...jsou krásné, že...
čistecké lahůdkové, 11.6.2007
Prosím, Čistecké tedy nelze již nikde koupit pouze naroubovat, vámi nabízené rouby...? Strupovitost byla, ale beztak šťáva bezkonkurenčně nejlepší.
Objednávka od Starkla, 7.6.2007
Ještě jednu věc. Mohl jsem posoudit koupené rostliny přímu v zahradnictví Čáslav a zaslané sazenice poštou. Byl v nich obrovský rozdíl jak vzrůstu, tak v kořenovém balu. Poštou - nic moc, ba naopak hrůza. Chce to vyrazit do terénu. Krásný čas na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika