Příspěvky uživatele - krtonoška

Jak namnožit sněženky?, 12.3.2007
Rostou mi na zahradě dva minitrsy sněženek, jeden květ a na druhém jsou letost tři, zelených listů taky naní moc. Jsou v trávníku. Jak je možné je namnožit. Prosím poradí někdo?
amaryllis, 12.3.2007
Cibulku nechte nadále v květináči, dejte na světlé místo za okno, nejlépe jih a listy by měli nasadit po nějakém čase. Je nutné tato listová část pro rostlinu na kvetení pro příští rok. Jinak samozřejmě souhlasím s návodem na pěstování od předešlého... celý příspěvek >
Nižší odrůdy, 21.2.2007
Poradí někdo odrůdu do vyšší polohy Vysočiny s nižším růstem a vysokou sklizní?
Hruška + Tůje = skvrnitost?, 21.2.2007
Vážení zahradníci, mám dotaz na skvrnitost listů, které hned po nějaké době po vytvoření nasazují skvrny a drží se na stromě až do opadu. Dočetl jsem se, že možností je několi. .... pro mě nejpravděpodobnější jsou sousedovi tůje a jiné okrasné... celý příspěvek >
růže - řez, 21.2.2007
z vlastní zkušenosti, i přestoto jarní počasí, bych nějaký měsíc ještě počkal, tedy pokud nejste právě z polabské oblasti, kde mohu předpokládat bezmrazu zbytek "zimy". Pokud nejsou rašící výhonky příliš dlouhé nechal bych to na období... celý příspěvek >
Smrk pichlavý, stříbrný, 20.2.2007
U domu mám desetimetrové stromy, letošní větry mě děsily, ale stromy jsou zdravé a vše vydrželi, přesto bych rád dostal radu...lze nějakým stylem PROŘEZAT korunu (patra větví), tak, aby vítr mohl korunou "profouknout"? Díky za radu.
malé bulvy celeru, 29.10.2006
Prvním rokem pěstuji celer, sadbu jsem měl vlastní a celer celé vegetační období krásně rostl s bohatým zdravým olistěním. Vláhy měl dostatek a prostoru také. Přesto jsou bulvy malé, ikdyž zcela zdravé a krásně voňavé..... PORADÍTE JAK DOCÍLIT U... celý příspěvek >
Canna, 22.10.2006 Obsahuje fotku
Mám na zahradě krásný záhonek podél garáže z těchto velkolistých květin a nechávám je i kvést, až nyní jsem ostříhal všechny květy. stonky s listy na začátku zasychání ustříhnu, ponechám zbytky rostlin pár dní na místě a až se zatáhnou vydoluji hlízy... celý příspěvek >
usychání větví jabloní, 26.7.2006 Obsahuje fotku
Mám několik jabloní ve své zahradě a u třech vzrostlých stromků mi začlo usychat postupně několik nahodilých větví. nějdřívě listy a později i ovoce. Nenašel jsem žádné živé zvířátko a jabloně ve větších vedrech navečír zalévám odstátou vodou. V loni... celý příspěvek >
Kosatec - kdy přesazovat a nároky, 4.7.2006
Stará zahrada - květiny po celém pozemku. Snažím se vytvořit květinovou zahrádku z rozházenýćh květin po celé staré zahradě a jedním problémem je pro mě krásný květy kosatců - žluté a nádherně fialové... kdy je mám vyjmout z půdy pod jabloní,... celý příspěvek >
Pivoňky - přesazení, 4.7.2006
Chtěl bych přesadit již v loni přesazené pivoňky z  místa, které nevyhovuje mému pejskovi a nejenom, že je občůrává, ale i hrabe a hrabe...již nyní jsou vysílené, ikdyž mi kvetou......kdy je mám přesadit a jak připravit jejich prostor...ohledně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika