Příspěvky uživatele - krtonoška

Objednávka od Starkla, 7.6.2007
Vážení zahradníci. Chtěl bych Vám sdělit svoje zkušenosti z koupě stromků a keřů od zahradníka Starkla: koupil jsem třešen a višeň obě jdou krásně, okrasné keře také, akorát mi odešel keříkový angrešt...nevím proč, ale když jsem ho uschlýho... celý příspěvek >
Canna - indická, 7.6.2007
Mám prosbu. Jak trochu urychlit tyto rostliny, aby mi zahájili kvetení dříve, než li jako v loni v měsíci září. Nějaký urychlovače, předpěstování, nebo jinou metodu. Díky. Jinak se mi líbí i pouze v listové podobě,
Kosatec - kdy přesazovat a nároky, 6.6.2007
Děkuji za Vaše rady, již letos jsem měl nádherné velké květy kosatců - fialové a žlutě bílé....krása. Přesto si neodpustím ---musím je přesazovat každým rokem?
Pivoňky - přesazení, 6.6.2007 Obsahuje fotku
Děkuji takto mi letos vděčně kvetli...ikdyž jsou již po druhé přesazené....
Co je to za kytičku?, 6.6.2007 Obsahuje fotku
Prosím poradí někdo...moc se mi líbí a rád bych se o ní více dozvěděl...nepatrná, ale byly to taková žlutá kuřátka.
Řez staré hrušky, 10.4.2007
Na zahradě jsem prořezal starou hrušku, která byla přehoustlá a zároveň příliš vysoká....opravdu vysoká...tak jsem ji pěkně šmikl horní větve asi o třetinu...a hle prý chybně, prosím o radu k možné nápravě. Všechny vyrůstající vlky vyřezávám. Mám... celý příspěvek >
čistecké lahůdkové, 10.4.2007
Vážení přátelé ovocných stromů. Domníval jsem se, že poslední čistecká jablka padla na babiččině zahrádce, která vždy říkala: Toto jablko se jenom vypije jak je šťavnaté..i tenkrát měla strupovitost, a přesto výborná. Prosím Vás o kontakt na možný... celý příspěvek >
Je třeba po zasazení mladých stromků na jaře stínit?, 3.4.2007
Myslím si, že je vhodné mladé stromky zastínit, avšak stačí pouze opěrný kůl dát směrem na jih tak aby stín házel na kmínekj...jde o prevenci proti pomrznutí na jaře a silnému vysušení  v létě...Přesto nové stromky zalévat zalévat a... celý příspěvek >
Zmijovec - vzcházení, 3.4.2007
Velká cibule mi už pícháááá. Super a i jedna menší vystrkuje růžky. Mám ještě asi pět cibulek o velikosti 2-3 cm...tak jsem zvědavý..
kdy vyryt cibule narcisu a tulipanu, 3.4.2007
Tak, to je pěkné. A co mám prosím dělat, když mi tulipány pustí tak jeden obrovský list a jeden malý a následně bez kvetení zaschnou.....už třetím rokem. Přitom je přesazuji a cibule jsou celkem velké? dávám do země tak dvojnásobek až trojnásobek... celý příspěvek >
amaryllis, 3.4.2007
to zní velice zajímavě.....polovina cibulek půjde ven a uvidím....děkuji za radu
Canna, 3.4.2007
Být Vámi tak zatím počkám, já sám je mám ještě ve sklepě. V loni jsem se trochu napálil a dal milé canny na slunné místečko před mrazíkama, ale ejha, mrazík přišel, vypíchaný kany pokosil a mě potom těško znova obrazili a především pozdě na podzim... celý příspěvek >
Jak namnožit sněženky?, 13.3.2007
Označím, vykopu, zasadím a budu čekat. Děkuji
Odrůda a sázení, 13.3.2007
Prosím o radu, kdy sázet švestky a nějakou pěknou sladkou českou nižšího vzrůstu do ńadmořské výšky 600 metrů nad mořem. Hojně plodící , a jsou švestky samosprašné nebo potřebují kamarády??? Díky
Hruška + Tůje = skvrnitost?, 13.3.2007
JE pravda, že bych raději postříkal ty jalovce a všechńy ty další hřbitovvní rostliny, ale bohužel to nelze. Každý mamé jiný vkus. ¨ Přesto bych rád opět dal otázku? nezná někdo odolnější odrůdu proti této skvrnitosti do vyšší polohy 600 metrů... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika