Příspěvky uživatele - Dasty

Albixon jejich bazen Albistone vcetne zastreseni, 12.10.2017
Bohužel tam nemá každej strejdu.
Používáte drtič?, 4.9.2017
Koukám, že se to zařadilo pod jinej přispěvek.
Používáte drtič?, 4.9.2017
Stačí ocelovej a ten rotační to sám nebere, ale ten válcovej to vtahuje sám i s postranníma větvema.Mám oba dva.Ten rotační je lepší na suchý větve a válcovej na syrové.
Zkalená voda v bazénu, 22.8.2017
A filtrovali jste pořád?
Oprava zahradní houpačky, 16.8.2017 Obsahuje fotku
Sedák a opěradlo jsme nahradili výpletem popruhem 4 cm širokým.Padne ho 50metrů.
Modrá skalice ano či ne?, 7.8.2017
A zase několik dní v háji při chemickejch pokusech.
Modrá skalice ano či ne?, 3.8.2017
Kolik hodin za den ta filtrace jede?Jinak ten panel jde krásně zalepit lepidlem na autoskla,(osobně vyzkoušeno)je pravda, že ta tuba stojí 180,- a použije se jí opravdu málo, ale oproti ceně panelu je to prkotina.No a filtrovat a filtrovat, ale mám... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 1.8.2017 Obsahuje fotku
No já jsem od přírody línej a chemii nerozumím.Tak rači koupím velké balení tablet,1,5 kg jich dám do dávkovače na potrubí a vím, že se o nic nemusím víc jak měsíc starat.Potom zkotroluju náplň a případně doplním a je zase na dlouhou dobu... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 31.7.2017
Proč pořád tady každej říká tuny chemie.Pokud napustím bazén a budu používat tablety třeba 3v1 nebo 5v1,tak mám vodu celou sezonu pořád průzračnou.Ale to se musí taky k tomu ještě filtrovat a ne jak jsem tady taky četl, že stačí pustit filtraci... celý příspěvek >
Voda v čerpadle uniká, 31.7.2017
Zkontrolovat těsnost víka na čerpadle a všechny spoje od čerpadla ke skimeru.Takhle se to chová při malém přítoku vody.To čerpadlo je schopné dát 11 m3.
Síran hlinitý - vločkovač, 28.7.2017
Jó, tak to bude vono.
Síran hlinitý - vločkovač, 27.7.2017
No ono to chtělo tu vodu ošetřovat hned od začátku.Pokud to je jenom 3,8m3 tak vylejt, vyčistit a začít znova.Hned od začátku použít chlor.tablety a filtrovat.Před spuštěním filtrace asi nejlépe vyměnit písek ve fitraci.Pokud je to kartušovka... celý příspěvek >
Azuro vario - filtrace, 18.7.2017
Bergland 24
Bazén Azuro, 14.7.2017
No a taky se může stát, že pokud máte v bazénu dovádějící děti tak mohou tou fólií pří dovádění a odrážení se nohama o dno trochu poposunout.Klouže po podložce a ani váha vody nezabrání tomu malinkému posunu a vzniku varhánků.
Bazén Azuro, 13.7.2017
No, snad se strefím.Možná byla montovaná fólie moc studená a tak se stane, že se při zahřátí vody trochu natahuje a dělá varhánky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika