Příspěvky uživatele - Dasty

PH vody v bazénu nechce klesnout, 14.6.2016
A k tomu navíc jednou tejdně přefiltrovat.
Nerezové schody, 12.6.2016
Taky jsem letos vyměnil nerez De luxe schody za slim a bohužel ty patky do betonu jsou dost nešťastně řešený.I po dotažení se v nich schůdky vyklaji.Za ty peníze jsem čekal víc.
Japonský Javor, 10.6.2016
Máme Japonský Javor a roste do výšky, ale je řídký.Dá se něčím docílit jeho hustější růst.
Azuro 400 a solinátor, 7.6.2016
Máte pravdu ty jejich nerez schůdky De luxe trochu chytaji rez a co hlavně, po několika sezonách praskaji plastové stupínky.Letos jsem je vyměnil za nerez Slim tak uvidíme.
Azuro 400 a solinátor, 5.6.2016
Tenhle druh provozu neni taky zadarmo.
Sekačka se startérem Hecht se 3 koly - zkušenosti, 4.6.2016
Máme doma HECHT v plastu a váží 19 kg je malej a lehkej.Kličkuje se s ním mezi stromama dobře, je pravda krtince s ním nerovnám, ale od roku 2010 jednou za rok vyměním olej, vyčistím filtr a jenom leju benzin.Celej je čína a slouží bez problému a... celý příspěvek >
Jak pěstovat meduňku, 19.5.2016
Všem moc děkuji za odpovědi.
Jak pěstovat meduňku, 19.5.2016
Nikdy jsem nepěstovala bylinky.Teď jsem dostala Meduňku, ale vůbec nevím, jak se pěstuje-jakou zem dát, jaké stanoviště má mít, jak často se dají otrhávat lístečky atd.
Jak se zbavit po zimě řasy bez filtrace, 9.5.2016
To samé se stalo letos i nám.Vypustil jsem celej bazén a vydrbal jsem ho kompletně.Dvakrát po sobě vše spláchl a kompletně vyčerpal.Znova napustil a bylo to za půlden hotové a již se díky sluníčku koupeme. A to byl bazén zazimovanej včetně... celý příspěvek >
UV lampa automatické zapínání, 30.4.2016
Nebo ještě lepší by bylo dát na hadici od čerpadla průtokovej snímač.Ten sepne lampu jedině v případě průtoku dostatečného množství vody.
Teče voda okolo skimmeru, 28.4.2016
Zeptatat se můžete.Mám ale obavu, že to v tomhle případě bude asi na nic.
Teče voda okolo skimmeru, 28.4.2016
Za montáž si ručí montážní firma.Nic s tím nedělat, aby se potom nemohl nikdo na nic vymlouvat.Normálně vyreklamovat. A ještě malej dovětek.Proč je namontované koleno na skimeru, kterou se odvádí voda.Je lepší když je to rovně dolu, je méně... celý příspěvek >
Azuro 400, 24.4.2016
Kolem 11,5 m3.
Jak zadělat hadice od filtrace do země, 16.4.2016 Obsahuje fotku
Přesně jak píše pán nade mnou.Do červené vrapované chráničky a pokud to půjde tak zaizolovat třeba mirolem.Dnes trochu svítilo sluníčko a od rána to vytáhlo z 9,5°C na 15,4°C odpoledne.
Příprava pro zapuštěný bazén a následná úprava, 21.3.2016
Ten EPS zase rozesmál mne.Ten tam moc platnej neni, protože nejvíc tepla uniká povrchem, ale ta drenáž se vyústí do jímky a dál může být voda odčrepávaná.Chtělo by to taky číst starší přízpěvky.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika