Příspěvky uživatele - Dasty

Slimáci, 1.5.2017
No taky jde natahnout dva drátky kolem záhonu nebo kolem celé zahrady a pustit do nich el proud.Podle velikosti slimáků i úmerné napětí.
Solární ohřev vody a písková filtrace po domácku, 1.5.2017 Obsahuje fotku
No tak s tím hliníkem je to ještě horší.Já jsem si koupil hliníkovej reflektor do bazénu a za jednu sezonu byl sežranej.Chlor a Ph tak jak má být.Chloru možná i trochu míň.Nyní tam mám několik sezon nerezovej a bez viditelného poškození.Jinak ty PE... celý příspěvek >
Solární ohřev vody a písková filtrace po domácku, 29.4.2017
Já jsem měl hodně dávno doma dělanej solární panel z měděnejch trubek a fungoval perfektně.Ale po několika letech začal téct, protože ho chlorovaná voda začala rozežírat.Nyní mám dva panely 1,2 x 3 m na střeše a spokojenost.Hadice k soláru jsou... celý příspěvek >
Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 A1, 27.4.2017
Zavolejte do Lidlu a oni Vám řeknou přímo adresu na dodavatele náhradních dílů.Já jsem ulomil boční držák pistole a Lídlem doporučená firma ho poslala na dobírku.Je pravda, že poštovné bylo dražší než díl, ale za blbost se platí.
Solární ohřev vody a písková filtrace po domácku, 27.4.2017
Výstupní voda o 0,5°C - 1°C stupeň vyšší než v bazénu je opravdu perfektní.To se o ten stupeň stačí ochladit než doteče do toho bazénu.O zbytku se nemá cenu vyjadřovat.
Elektrický ohradník proti vydrám a kočkám, 3.11.2016
Taky jsem ho nainstaloval a k plné spokojenosti.Déšť tomu nevadí akorád se musí zarazit aspoň 2 zemnící tyče aby dobře fungoval.
Mountfield - bazény, 14.10.2016
Před mnoha a mnoha lety jsem s tímto typem bazénu začínal a skončil ještě téhož léta v kopřivách.Věčně utíkal ten límec.Jednou jsem ho vyměnil při reklamaci a podruhé letěl.
Zazimování gumového bazénu s nafukovacím kruhem, 5.10.2016
Asi bych uzavřel vtok a výtok a z filtrace vypustil vodu a uklidil do sucha bez zámrazu.
Zeolit / Zelbride - jaký rozdíl, 13.9.2016
Ten chlor se produkuje i v té slané vodě.Ono je lepší raději víc hodin filtrovat a potom tam cpát míň chemie.Někdo třeba filtruje jednou denně 1 hodinu a potom tam pere hafo chemie protože s tím začínaji problémy.Ale každej na to má svůj názor a... celý příspěvek >
Zeolit / Zelbride - jaký rozdíl, 12.9.2016
I k tomu zeolitu je potřeba chemie.
Zeolit / Zelbride - jaký rozdíl, 11.9.2016 Obsahuje fotku
A taková je voda při každodenním koupání. A jenom tablety 5v1.Bez použití ničeho dalšího.
Zeolit / Zelbride - jaký rozdíl, 11.9.2016 Obsahuje fotku
45 Kg písku.
Rýč fiskars, 5.9.2016
Teda větší blábol jsem nečetl.
Jak čistíte bazén?, 10.8.2016
Tak to u toho našeho je zase občas dost napadanýho jehličí když zafouká vítr tím správným směrem.Tak vemu ruční vysavač a vyšůruju dno do odpadu.Nikdy to nehoním přes filtraci.
Zelená voda v bazénu, 8.8.2016
Já jsem u našeho koupátka údržbu omezil jenom na proplachování jednou týdně.O zbytek se postará automatika.Dalo by se vyřešit i to proplachování automamicky, což asi nemáte ani Vy.Jinak velikost bazénu nemá vliv na to jak je provedena údržba bazénu.I... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika