Příspěvky uživatele - 158.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co bude nejvhodnější?, 16.8.2009
Těžko porovnat to, jak velký stín je to v prvním dotazu, ale většina rostlin nesnáší pouze úplné extrémy a tak roste v dost širokém spektru podmínek. proto si myslím, že většina z výše uvedených rostlin poroste i u Vás. Nejlépe ty zmíněné jalovce;... celý příspěvek >
Kočičí kytička, 16.8.2009
Myslím, že se jedná o sporýš lékařský a/nebo šantu kočičí. Josef.
Co bude nejvhodnější?, 15.8.2009
Tento popis problému je již daleko lepší. Děkuji. (Ale ještě bych měl neskromné přání o přiložení několika fotografií, aby byl prolém ještě jasnější.) 1. Opravdu "nízké staré borovici" již není pomoci? Proč? Třeba by šla ještě upravit,... celý příspěvek >
Jak vysokou trávu zvládne vřetenová sekačka?, 15.8.2009
Myslím, že vřetenová sekačka je skvělý stroj. Letos jsem pořídil ruční vřet.sekačku AL-KO 38 (nebo tak nějak) a na nízký trávník jsem s ní naprosto spokojený. Vy, jako pisatelka úvodního dotazu, dále píšete, že se snažíte o ekologickou zahradu;... celý příspěvek >
Co je to za plevele a jak na ně?, 15.8.2009
zaplevelení trávníku popncem břečťanovitým se tu v poslední době řešilo již několikrát a pokud se nepletu, bylo konstatováno hlavně to, že je to odolný plevel, který se špatně hubí. Vyhledejte si tyto diskuse, snad vyčtet více. Možná pomůže silnější... celý příspěvek >
Nůžky na živý plot (smrky), 14.8.2009
Pokud dobře chápi situaci nastíněnou v základním dotazu, pak tazatel často tvaruje velké množství smrčků; vzhledm k tomu, že je to často, pak nebude nutností stříhat silné větve, ale pouze každoroční letorosty, pokud možno, tak ještě před jejich... celý příspěvek >
Tuje, 14.8.2009
Hořká sůl jako univerzální lék na žloutnutí a schnutí tůjí??? To je asi jako aspirin jako univerzální lék na veškerá nachlazení... Josef.
Habry se ohýbají - vázat?, 14.8.2009
Vyvazováním terminálu docílíte rychlejší růst vzhůru a založíte jednotnou "kostru" živého plotu. Doporučuji vyvázat a zjara je zastřihnout na jednotnou výšku. Boky ovšem ostříhejte již nyní. Čím častěji budete živý plot stříhat, tím více se... celý příspěvek >
Pouzitie biomasy zo stareho stromu?, 14.8.2009
M8te toho kýbl, tak to vyzkoušejte: udělejte srovnávací pokus na dvou stejných rostlinkách (třeba jen nějakou letničku anebo úplně obyčejný - rychle rostoucí - salát apod.) a uvidíte sám, zdali je to pro růst rostlin dobré či nikoli. Pokud... celý příspěvek >
Akébie pětičetná - co a jak?, 14.8.2009
Jak já jsem to pochopil, pak hranice pozemků - plot - leží 70 cm od sousedovic domu (nejspíše starší dům) a 3 m od tazatelčina domu (nejspíše nová výsadba podle aktuálních předpisů). Akébii bych nesázel do tvarovek ztraceného bednění, ale do volné... celý příspěvek >
Pennisetum alopecuroides Red Head, 14.8.2009
Myslím, že jste v zóně 7 nebo 6b. Pokud do vyhledávače zadáte USDA-zone, dostenete odkazy,, z nichž vyjímám následující: 6b -17.8 až -20.5 °C České Budějovice, Plzeň, Beroun, Louny, Litoměřice, Česká Lípa, Kolín, Mladá Boleslav, Klatovy,... celý příspěvek >
Stříbrný smrk, 14.8.2009
Zastanu se p. Stanislawa v tom, že jsem ještě o případu, kdy by břečťan vyloženě "udusil"  jakýkoli strom, ještě neslyšel a neviděl jsem tento případ. Ani já ani p. Stanislaw opravdu nejsme vševidoucí, ale rádi bychom to viděli;... celý příspěvek >
Co bude nejvhodnější?, 14.8.2009
Odpovězte mi, prosím, na otázku, co sledujete - volně cituji: "výsadbou jehličnanu, který se bude roztahovat do šířky" do "neskutečně přeplácané zahrady"??? Nevím, jestli přesně chápu Váš záměr. Josef.
Prosim o radu - květina ve váze, 14.8.2009
Ještě dodatečně upravuji svůj předchozí příspěvek: květenství Heliconie roste tak, jak je na obrázku, nikoli směrem vzhůru. Viděl jsem to ve skutečnosti. Ale možná jsem někde jinde viděl Heliconii kvést směrem vzhůru, už to nevím jistě. Josef.
Kopretiny, 14.8.2009
ostříhejte, aby Vám to na zahrádce "nestrašilo" (pokud se Vám to alelíbí, nechte to tak; rostlinám by to neublížilo) Do všeho postupně přijdete. Josef.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika