Příspěvky uživatele - 42.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Půda, 5.5.2010
prosím jak vypadá vápenitá půda a kombinované hnojivo,,,už jsem s toho jelen,,,moc dekuji
Jak to vypadá s nakvétáním třešní, 29.4.2010
Mám třešen sázenou předloni na podzim, takže v zahradě druhé jaro a dnes jsem objevila jeden trs květů. Tak nevím, jestli se mají otrhat, aby strom ještě rostl, nebo je nechat - je tam celkem 6 květů. Mám je otrhat nebo nechat uzrát na ochutnání?... celý příspěvek >
Pomozte najit nazev rostliny. Dekuji, 21.4.2010
může to být i Kosmatec - Delosperma cooperi.
Koktejlová rajčata, 18.4.2010
Dobrý den, dostala jsem dvě sazenice koktejlových rajčat a chci je dát na ¨balkon. Jen nevím, jestli jsou vhodná do truhlíku, že by jako visela dolů, nebo je lepší je dát do nějakého květináče s tyčkou. Děkuji za radu. Liba
Jak zničit mech na zahradě?, 13.4.2010
Dobrý den, právě jsem sechtěla zeptat, proč mech nedávat do kompostu. Proč je to špatně, já ho tam dávám. Díky
Babako, 2.4.2010
Dobrý den, pěstujete někdo tuto rostlinu? Je možno ji pěstovat přes léto venku v květináči a na zimu schovat do haly, kde bývá tak 15 stupnů? Díky za rady. Liba
Za jak dlouho se rozroste a začne plodit muchovník, 24.3.2010
Loni na jaře jsem koupila a zasadila tři sazenice muchovníků. Přírůstky nemají zatím žádné. Je to vlastně vždy jen jedna větvička, jinak nic. Kdy můžu čekat nějaký růst, případně úrodu? Můžu tomu nějak pomoct? Díky za radu.
Přezimování jedlé mochyně, 22.3.2010
Taky jsem ii na podzim vyryla, ale bohužel jsem ji dala do skleníku, kde patrně trošku mrzlo. Takže je po ní.
Použití slepičáků teď na jaře, 19.3.2010
Děkuji Vám všem za cenné informace. Tohle jsem si potřebovala ujasnit. Díky. Dana 
Použití slepičáků teď na jaře, 19.3.2010
Dobrý den, přečetla jsem si tu spoustu přízpěvků o slepičím trusu, jak vytvořit zálivku a hnojit rostliny. Jen mi není jasné jestli se naředěné slepičáky používají jen ke hnojení rostlin nebo ho můžu použít i teď na jaře k přihnojení půdy před... celý příspěvek >
Muškát převislý - zazimování, 18.10.2009
dobrý den,,,chtěla bych vědet jestli se musí na jaře vymněnit muškátum zemina anebo stačí je jenom začít přihnojovat kdo má s tím skušenosti děkuji
Duo hrušeň, 12.10.2009
Máte někdo zkušenosti s kupovanou hrušní se dvěma odrůdami? Prodávají to zásilková zahradnictví, v obchodě jsem na ni nenatrefila. Nemám moc místa na zahradě, sama roubovat neumím. Je možné ji někde sehnat v kamenném obchodě? Díky za radu.
Špatně zasazená borůvka, 6.10.2009
Díky za radu, jak hlubokou tu díru mám kopat, stačí ta půl metru nebo víc?
Špatně zasazená borůvka, 6.10.2009
Loni na podzim jsem koupila dvě borůvky, ale jak tady čtu, tak jsem jim dala málo rašeliny - cca 10 litrů na jednu. Mělo by být 150 a více litrů. Co ted s tím. Celé vykopat, jámu vyhloubit, případně rozšířit a vysypat rašelinou nebo stačí obrýt... celý příspěvek >
Přezimování jedlé mochyně, 29.9.2009
Letos na jaře jsem zasadila tři mochyně, krásně plodí, ale nevím, jestli je lze přezimovat - např. vyrýt ze záhonu a dát do květináče, před vyrytím asi ostříhat nebo tak nějak. Díky za radu. Liba
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika