Příspěvky uživatele - 42.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drobné ovoce - Pepíno, 27.8.2009
Dobrý den, můžu se zeptat, co to je černooká zuzana?
Sloupovitý ostružiník, 17.8.2009
Máte někdo na zahrádce sloupovitý ostružiník? Máme malou zahrádku a chtěla bych samozřejmě všechno. Obávám se ale, že na fotkách v katalogu to je trošičku vylepšené. Liba
Pepino Gold - jak vám pokračuje?, 17.8.2009
Listy mi zatím nežloutnou, plody ale ano. Bohužel nepoznám, jsou-.li už zralé nebo ne. Zatím mají světle žlutou barvu a tmavé pruhy. Tak váhám, jestli už nějaký na vyzkoušení utrhnout. Pěstuji prvním rokem. Liba
Borůvky kanadske plodnost, 13.8.2009
Tak to je nádhera, něco takového bych jednou chtěla ze své roční borůvečky mít. Letos měla tak dvacet plodů. Můžu se zeptat, jak dlouho rostlinku máte? Díky Liba
Uvadání plodů meruněk těsně před sklizní, 1.8.2009
Je mi stromu líto, ale už jsem se rozhodla.Poněvadž je ovoce nepoužitelné a nechutné stom vykácíme a zasadíme nový.
Uvadání plodů meruněk těsně před sklizní, 23.7.2009
Prosím o radu.Máme meruňku má velké oválné plody ale bohužel nevím odrůdu.Už 3rokem před dozráváním plody uvadají a v houbovité podobě padají.Strom zavlažujeme, ale nepomáhá to.Jde o chorobu nebo něco stromu chybí.Bydlíme u Olomouce .Máme... celý příspěvek >
Réka - samosprašné borůvky, 21.7.2009
Dobrý dne, loni jsem je tam objednala a na podzim zasadila. Přišel pěkný keřík, který dobře prospívá. Letos měl asi 20 velkých borůvek, bohužel jsem nestihla ochutnat, vše nám na zahradě očesává naše batole. Na podzim chci koupit ještě jednu... celý příspěvek >
Pepino Gold - zrání plodů, 21.7.2009
Díky za radu. Sazenice jsem měla ve skleníku od dubna do června, ted už jsou venku na osluněném balkoně. První květy měla už v květnu a z těch jsou ty největší plody. Je fakt, že s pravítkem jsem tam nechodila, ale jsou rozhodně větší než velká... celý příspěvek >
Pepino Gold - zrání plodů, 20.7.2009
Zdravím zkušené pěstitele a prosím o radu. Začínám s pěstováním pepína, mám tři truhlíky a na každé rostlině tak 10 velkých plodů, ty největší o průměru 10-15 cm. Kdy začnou první plody zrát? Zatím jsou zelené a na některých jsou tmavší pruhy. Díky... celý příspěvek >
Cosi na stéblech trávy, 30.6.2009
Tak už se to tady řešilo. Jde o tzv. hlenky a prý je to jen estetická záležitost a stačí to jen vystříkat vodou... viz téma : Zahradní trávníky - Fleky v trávníku
Cosi na stéblech trávy, 30.6.2009
Právě dnes jsem zjistil, že mám stejný problém. Ta "maková zrnka" obsahují jemný černý prášek, takže když ta stébla rukou pohladíte, máte ruku špinavou jak od mouru. Zatím jsem na internetu žádnou podobnou chorobu nenašel...
Jak zasadit muchovníky, 6.6.2009
Koupila jsem tři odrůdy muchovníku v Bormatu - Martin, Smoky a Northline. Chystám se ho zasadit, ale nevím, jak daleko od sebe ty tři sazenice dát. Poradí nějaký zkušený pěstitel? Díky Liba
Muchovník, 13.5.2009
Nedalo mi to a po přečtení této diskuze jsem si z Bormata tři sazenice objednala. Martin, Northline a Smoky. Tak jsem zvědavá a těším se na plody.
Kde najdu brambory se silnou opravdu bramborovou chutí?, 20.2.2009
Chce to od malopěstitele ale i obchod.Perfektní je Rozara
Issai - mini kiwi, 5.11.2008
Máte zkušenosti s pěstováním této odrůdy? Má být samosprašná a z dospělého keře má být 30 kg ovoce. To by se mi líbilo, ale zatím mi úspěště roste spolehlivě jen plevel.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika