Příspěvky uživatele - 172.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak založit nový záhon, 12.5.2008
Hlásí se agentka zahradnice a prosí o radu. Zakládám nový záhon - vybrala jsem 15 cm vrchní zeminy s trávou a drny. Teď mám v plánu tu zeminu přesít zpět a promíchat s kompostem. A jelikož jsem perfekcionalista a jelikož tatínkovi zbyl asi kubík... celý příspěvek >
Poznáte ji?, 12.5.2008
Nno jistě - moje oblíbené funkie - už je sháním po sousedech na svoji skoro skalku.
Jak se zbavit vos?, 12.5.2008
No teda pane Miloši - nevím, nevím, ale nám se vosy za komín vracely rok co rok 
Neznámá květina, 11.5.2008
 Fáákt durman?
Neznámá květina, 11.5.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den. Kamarád dostal kytku a neví co to je. Obrátil se na mne jako na odborníka (ha ha ha) a jelikož jsem vedle jak ta jedle - prosím o radu Vás. Ví někdo co je to za kytku a co s ní? Děkuji
Skalka mezi dva jehličnany, 11.5.2008
Tááák jsme zpátky doma. Pohodový prodloužený víkend se povedl a dokonce se udělalo víc, než jsem měla v plánu. Tentokrát proti nám nestál žádný beton a tak se dílo podařilo. Pro pana Stanislawa - já dělám obláčkový kláč tak, že namíchám těsto na... celý příspěvek >
Skalka mezi dva jehličnany, 7.5.2008
Hlásím, že jsem právě dopekla makovník a obláčkový koláč, uvařila rajskou, guláš, karbanátky, gulášovou polévku a naložila maso na grilování. Zítra ráno sedám do auta s ostatní pracovní četou a jedeme pokračovat v práci na mé úžasné skoroskalce. Ale... celý příspěvek >
Jakou trvalku vysokou cca 50 cm zvolit na plné slunce?, 7.5.2008
Já hlavně nevím, jak se to svinstvo dostalo do druhýho patra...
Bílý prášek na růži, 7.5.2008
No zkusím jí převézt zase na zahradu. Ae do země jí dávat zatím nebudu - ještě by mi nakazila ostatní růže...
Jakou trvalku vysokou cca 50 cm zvolit na plné slunce?, 7.5.2008 Obsahuje fotku
 Já už taky nechci růži - mám ji celou bílou, jak když jsem nad ní přebalovala mimino a zasypla růži místo dětský prdelky... Jináč já bych tam zasadila třapatku (echinacea) - je jich plno odrůd barev a mohlo by to vypadat hezky.
Bílý prášek na růži, 7.5.2008
Hmmmm - bez té chemie se asi neobejdu, co?
Topinambura?, 7.5.2008
Já jí dostala od kamarády a doporučuji jí zasadit mezi dva betony. Krásně roste, krásně kvete a krásně vypadá, ale taky se krááásne rozrůstá do okolí. 
Bílý prášek na řůži, 7.5.2008
Zdravím všechny pěstitele růží! Mám na balkoně ve velkém květináči drobnou růži. Loni jsem jí dostala od dětí ke Dni matek. Chvíli byla doma, ale nedařilo se jí, tak jsem jí přesadila do velkého květináče a šoupla na balkon. V létě jsem jí převezla... celý příspěvek >
Skalka mezi dva jehličnany, 4.5.2008 Obsahuje fotku
Drazí kamarádi. I přes negativní názory na zamýšlenou skalku mezi dva jehličnany, jsem se pustila tento prodloužný víkend do její realizace. Zakoupila jsem 5 kusů thůjí a svému 20-ti letému synkovi jsem zadala lehký úkol - pomoci mi s vykopáním 5... celý příspěvek >
A plavou a plavou, 4.5.2008
Drahá Dito! Právě jsem se vrátila z alkoholového pracovního tábora v naší chatové osadě. 4 dny jsem strávila vykopáváním 5 dírek na 5 thůjí (více čti v sekci Skalka - Skalka mezi dva jehličnany) a večer jsem zapomínala na pracovní vyčerpání... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika