Příspěvky uživatele - 172.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meduňka, 30.4.2008
 Pardon...
Pampelišky, jetel, houby, 30.4.2008
Dvouleté děcko může dostat žihadlo i když bude na náměstí lízat zmrzlinu... A proto doporučuji veškerý jetel a pampelišky odstranit ze světa 
Meduňka, 30.4.2008
Meduňku doporučuji naložit do kvalitného bílého vína a to tak, že do skleněné litrové lahve napěchujete listí co se ho tam vejde. Dá se to do lednice a nechá se, za občastného promíchání, stát 14 dní. Po té konzumujeme každý večer jednu skleničku.... celý příspěvek >
A neplavou a neplavou, 27.4.2008
Také jsem byla 2 dny bez Internetu a tedy bez zpráv o rybičkách. Jsem moc ráda, že nám někdo vlil naději do žil. Uklidila jsem tedy černý kostým zpět do skříně a začala vyrábět transparent s nápisem : Vítejte rybičky po zimě! Těším se na pozitivní... celý příspěvek >
A neplavou a neplavou, 23.4.2008
Šíííííš už je devět hodin a stále nejsou žádné nové zprávy. Začínám mít strach, jestli nešla Dita hledat rybičky do tej travičky, nehupsla tam po hlavě z rantlu vysokého 15 čísel, nešla okolo kočička a taky jí nesnědla...(kočička Ditu samozřejmě -... celý příspěvek >
Jarní kůra k pročištění krve, 23.4.2008
Tak to těžko - moje zahrada se nachází v lokalitě Praha - západ
Jarní kůra k pročištění krve, 22.4.2008
 No přijetí na střední školu se dá oslavit i výživným koktejlem z bylinek: sebereme na zahradě co najdeme a rozmixujeme to a smícháme s 2 dcl odstáté starší vody. Vypijeme druhý den. Následující týden strávíme na WC, zhubneme 5 kilo a... celý příspěvek >
A neplavou a neplavou, 22.4.2008
Se omlouvám...  ale je lépe podívat se pravdě do očí. Klidně mi tykej - v nouzi největší každý přítel dobrý. Ale vem si: jsi ryba, voda teplá, nahoře svítí sluníčko, na hladině plavou granule, dole je kalná voda a ještě ti tam někdo... celý příspěvek >
A neplavou a neplavou, 22.4.2008
Sakra to je drama  Budu průběžně sledovat výsledky. Sousedi mají na chatě taky jezírko plné ryb. Ty se ale už hemží na hladině a baští zmíněné granule. Kočičku jsem na břehu též několikrát zahlédla. Oni jsou mrchy šikovný. Nahrbí se na rantlu... celý příspěvek >
Jarní kůra k pročištění krve, 20.4.2008
 Jsem taky pilná jak včelička... Natrhám 250 g kopřiv (a přitom se děsně požahám, takže mě brní prsty ještě 2 dny), pořádně je opláchnu a dám do hrnce s 1 a 1/2 litrem vlažné vody. Nechám 24 hodin louhovat. Pak převařím a nechám opět 24 hodin... celý příspěvek >
Skalka mezi dva jehličnany, 13.4.2008
Tak to nejsou potěšující zprávy. Bezinka tam už roste - zachovala jsem jí, protože bylinky miluju všeobecně a bezinku obzvláště. Rostla tam původně tráva a hlavně pampelišky. Teda logicky těsně okolo stromů ne, ale mizi nimi ano. Sluníčka tam... celý příspěvek >
Skalka mezi dva jehličnany, 13.4.2008 Obsahuje fotku
Děkuji moc za rady a přidávám fotografii již připraveného, vypleveleného místa. Dozadu počítám s thůjemi, aby byla skalka ukončená. Kameny mám a představovala jsem si ještě doprostřed nějakou nerovnost.
Rozdíl mezi kdoulí a kdoulovcem, 10.4.2008
Děkuji moc.  Zase jsem o trošku chytřejší
Petrklíč, 7.4.2008
 Tak to jsem z toho jelen... Fakt mám celý záhon žlutých petrklíčů a žádnou jinou barvu. Jediné vysvětlení je, že mi fakt vymrznou.  Ale zas je sázím na jaře a to už nemrzne - tak nevím. Asi nejsem ten pravý petrklíčový pěstitel.
Jarní kůra k pročištění krve, 2.4.2008
Kopřiva je vůbec zázračná bylinka. Kopřiva půvobí močopudně, odstraňuje s těla škodlivé látky, posiluje nervy a vůbec příznivě ovliňuje funkci jater a žlučníku. Já osobně mám ráda i kopřivový sirup: 250 g kopiv povaříme v 1 a 1/2 litru vody. Do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika